همراه ما باشید

ذوالفقارنسب: اعضای هیات مدیره پرسپولیس را نمی‌شناسم

ذوالفقارنسب: اعضای هیات مدیره پرسپولیس را نمی‌شناسم

پیروزی نیوز - پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را در خیابان هم ببینم نمی‌شناسمشان.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بیژن ذوالفقار نسب درباره حضور افرادی مانند علیپور و فیاض در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و این که این آقایان چه کمکی در این شرایط بحرانی مالی به این باشگاه کنند، به فارس گفت: واقعا این آقایان را نمی‌شناسم. پس اجازه بدهید در موردشان اظهارنظر هم نکنم، اما نکته‌ای که می‌توانم بگویم این است که باعث تعجب است وزارت ورزش بین این همه مدیران، صاحب‌نظران باشخصیت در عرصه ورزش و افرادی که علاقمند به پرسپولیس و آگاه به مسائل ورزشی هستند برای مدیریت در این باشگاه انتخاب نمی‌شوند.

وی افزود: مدیران و صاحب نظران با شخصیتی داریم که تمایل دارند در شرایط مناسب به این باشگاه کمک کنند، اما نمی‌دانم چرا افرادی ناشناخته و در این سطح برای مدیریت باشگاه و عضویت در هیأت مدیره باشگاه انتخاب می‌شوند. بهتر است از خود مسؤولان وزارت ورزش در این مورد سؤال بپرسیم، اما من هم از حضور این افراد تعجب می‌کنم.

ذوالفقار نسب در مورد این که چرا افراد متخصص در هیأت مدیره باشگاه حضور ندارند عنوان کرد: خیلی از پیشکسوتان، صاحب نظران و مدیران علاقمند به پرسپولیس ترجیح می‌دهند در این وضعیت مدیریت باشگاه وارد گود نشوند، اما افرادی که اکنون در هیأت مدیره باشگاه حضور دارند من اگر در خیابان ببینمشان نمی‌شناسمشان. پس بهتر است در موردشان صحبت نکنم، اما برای مدیریت در یک باشگاه قرار نیست که یک فرد حتماً فوتبالی باشد، بلکه یک مدیر باید سابقه مدیریتی داشته باشد و اطلاعات خوبی در این رشته داشته باشد. نمی‌دانم شاید این افراد توانمندی‌های خاص خود را دارند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه