همراه ما باشید

جام گرفتن برای پرسپولیس عادی شده است

جام گرفتن برای پرسپولیس عادی شده است

پیروزی نیوز - احسان پهلوان یکی از بازیکنان جدیدی بود که یحیی گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا از او استفاده کرد. با وجودی که پهلوان تا پیش از سفر به دوحه، در هیچ بازی رسمی ای برای پرسپولیس به میدان نرفته بود اما مثل سایر بازیکنان جدید، خیلی زود خودش را با تیم وفق داد و عملکرد خوبی در این رقابت ها داشت.

هرچند او به خاطر دریافت کارت قرمز از سوی داور سنگاپوری دیدار پرسپولیس و النصر در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، همراه با وحید امیری دیدار فینال را از دست داده است.
احسان پهلوان در دقیقه ۱۰۴ به دلیل دریافت کارت زرد دوم، از زمین اخراج شد تا پرسپولیس با ۱۰ بازیکن، در ضربات پنالتی بتواند جواز حضور در فینال آسیا را بگیرد.
این هافبک خلاق، یکی از مهره های ارزشمند یحیی گل محمدی در لیگ آینده خواهد بود، هرچند که فینال آسیا را از دست داده است. او مثل خیلی از بازیکنان دیگر، می داند به چه تیمی آمده و می تواند در اینجا به چه چیزهایی برسد.
در روزهایی که پرسپولیس بار دیگر استارتش را برای حضور در لیگ زده و تمریناتش را برای حضور در فینال لیگ قهرمانان و فصل جدید لیگ برتر آغاز کرده، گفت وگویی با وینگر خوش تکنیک پرسپولیس داشتیم. صحبت های احسان پهلوان بازیکن شماره ۱۴ سرخپوشان را با روزنامه پرسپولیس در زیر می خوانید:
-احسان جان خسته نباشی، اوضاع تیم چطور است؟
ممنون، خداراشکر. داریم تمرینات آماده سازی را برای فصل جدید پشت سر می گذاریم.
-اینطور که پیداست کادرفنی تمرینات سخت و فشرده ای را برای تان در نظر گرفته.
بله. باتوجه به اینکه هم باید برای فینال آسیا و هم فصل جدید لیگ برتر آماده شویم کادر فنی تمرینات ویژه ای را برای بازیکنان در نظر گرفته اند. باید سخت تمرین کنیم که برای هر دو رقابت آماده باشیم.
-امسال سال سختی را پیش رو دارید. همه از پرسپولیس توقع زیادی دارند.
ما می خواهیم هم قهرمان آسیا شویم و هم پنجمین قهرمانی متوالی لیگ برتر ایران را به دست آوریم.
-خیلی ها از تو انتظار نداشتند اینقدر زود در تیم برای خودت جا باز کنی و به یک مهره تاثیرگذار تبدیل شوی. چطور اینقدر سریع توانستی با تیم هماهنگ شوی که کادرفنی تیم حالا روی تو به عنوان یک مهره خوب و کلیدی حساب باز کرده است.
به اعتقاد من این هنر یک مربی است که بتواند در کمترین زمان ممکن بازیکنان جدید را با نفرات قدیمی هماهنگ کند که آقا یحیی این اتفاق را برای ما رقم زد. ضمن این که برخورد روزهای اول کادرفنی و بچه‌های قدیمی با نفرات جدید هم فوق العاده بود و همه این مسائل دست به دست هم داد تا خیلی زود خودمان را بتوانیم با شرایط پرسپولیس وفق دهیم. کادر فنی تیم را خوب جمع کرد و بازی به بازی بهتر شد. این اعتماد به نفس تیمی ما از تهران شکل گرفت و در دوحه به اوج رسید و الان هم منتظرم تا با شروع لیگ بهترین نمایش را داشته باشم و تبدیل به مهره تاثیرگذار در پرسپولیس شوم.
-یکی از تفاوت های پرسپولیس با سایر تیم ها، تماشاگر پرشور و پرتعدادش در هر بازی است. اینکه این روزها به خاطر کرونا، بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شود، برای شما ناراحت کننده نیست؟
خیلی سخت است. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود و شاهد حضور هواداران در ورزشگاه ها باشیم چرا که فوتبال بدون هوادار لذت ندارد.
-هواداران نمی توانند به ورزشگاه بیایند، اما بی صبرانه منتظر رقم زدن اتفاقات خوب از سوی پرسپولیس در فصل جدید فوتبالی هستند.
امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و هواداران هم ما را دعا کنند تا بتوانیم کار ناتمام خودمان را در آسیا تمام کنیم و بعد از سال ها جام قهرمانی را به ایران بیاوریم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه