همراه ما باشید

خبری از سهم انتقال نیست؛ ممنون آقای رسول‌پناه!

خبری از سهم انتقال نیست؛ ممنون آقای رسول‌پناه!

پیروزی نیوز -  چند هفته پیش بود که مهدی ترابی هافبک – مهاجم تأثیرگذار پرسپولیس قراردادش را به‌صورت یکطرفه فسخ کرد تا به تیم العربی قطر بپیوندد

همان زمان منابعی از داخل باشگاه پرسپولیس اعلام کردند ترابی فقط به خاطر عدم دریافت ۸ درصد از قراردادش، با پرسپولیس فسخ کرده. همین مساله و اظهارنظرهای رسمی توسط مسوولان باشگاه پرسپولیس باعث شد تا به‌نوعی این بازیکن و هواداران پرسپولیس روبروی هم قرار بگیرند.

هواداران پرسپولیس معتقد بودند که ترابی می‌توانست طوری از پرسپولیس جدا شود که حداقل مبلغی را به‌عنوان حق ترانسفر به این باشگاه پرداخت کند. همین مسایل باعث شد تا رابطه بین هواداران پرسپولیس و مهدی ترابی به‌شدت شکرآب شود.

پس از این کش‌وقوس ها چند وقت پیش از ترابی نقل‌قولی منتشر شد که در آن ادعا شده بود که ترابی گفته که حق ترانسفرش را به باشگاه پرسپولیس پرداخت می‌کند.

حالا بعد از مدت‌ها سکوت، ترابی در مورد تمام این اتفاقات در گفت‌وگو با یکی از روزنامه‌های ورزشی کشور صحبت کرد. در صحبت‌های ترابی نکات بسیار مهمی وجود داشت که نشان می‌دهد که اکثر اطلاعات و اتفاقاتی که در مورد جدایی او از پرسپولیس منتشرشده کذب محض است.

ترابی در این مصاحبه ادعا می‌کند که به‌صورت ناگهانی قراردادش را با پرسپولیس فسخ نکرده و ۲،۳ ماه پیش از این مساله، در نامه‌هایی به باشگاه گفته بود که می‌تواند قراردادش را فسخ کند. ترابی حتی مدعی است که یک‌بار مدیر برنامه‌های خود را به باشگاه فرستاده و هشدار داده که با تکیه بر فلان بند می‌تواند قراردادش را فسخ کند، اما کسی به حرف او و مدیر برنامه‌هایش گوش نکرده تا درنهایت قراردادش با آن کیفیت به‌صورت یکطرفه فسخ شود.

ترابی در جای دیگری از مصاحبه ادعا می‌کند با توجه به شرایط قراردادی‌اش می‌توانسته بعد از بازی با سایپا که آخرین بازی لیگ برتر پرسپولیس بوده و قبل از دربی قراردادش را فسخ کند اما این کار را به خاطر پرسپولیس نکرده. او حتی مدعی است آن زمان هم پیشنهاد اروپایی و پیشنهاد الدحیل را داشته اما به خاطر پرسپولیس جدا نشده و مانده.

هافبک – مهاجم پیشین پرسپولیس در خصوص شائبه پرداخت پول به پرسپولیس هم‌صحبت کرده. او مدعی است که این صحبت هم شیطنت است و او هیچ حرفی در این مورد نزده. ترابی حتی گفته که نه‌تنها به پرسپولیس بدهکار نیست و قرار نیست پولی بدهد، حتی مبلغ زیادی را طلبکار است تا به این ترتیب افسانه پرداخت پول از ترابی به باشگاه پرسپولیس منتفی شود!

«احترام» ؛ شاید این کلمه مهم‌ترین نکته مصاحبه ترابی باشد. او مدعی است که بعد از بازی با سایپا هم می‌توانسته از پرسپولیس جدا شود و خودش هم برنامه‌ای برای این‌طور جدا شدن نداشته اما عدم احترام توسط مدیران وقت باشگاه ( مهدی رسول پناه ) باعث شد این اتفاقات رخ بدهد. عدم احترام توسط رسول پناه نکته‌ای بود که شجاع خلیل زاده، رادو و خیلی دیگر از بازیکنان پرسپولیس هم به آن اشاره کردند. این یعنی رسول پناه همان‌طور که در فایل صوتی و فیلم لو رفته از او به‌صورت چاله‌میدانی صحبت می‌کرده، در جلسات رسمی هم این‌طور بوده و همین مساله باعث ناراحتی همه شده است. به خاطر همین باید یک خسته نباشی جانانه به مهدی رسول پناه گفت که به این صورت به همه بی‌احترامی می‌کرده!

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه