همراه ما باشید

گل گهر نبرد، اولین دشت سه امتیازی سایپا

گل گهر نبرد، اولین دشت سه امتیازی سایپا

پیروزی نیوز - هفته سوم لیگ برتر با برگزاری چهار دیدار آغاز شد و در پایان گل‌گهر پس از دو پیروزی متوالی مقابل فولاد متوقف شد و سایپایی‌ها هم موفق شدند اولین سه امتیاز فصل را دشت کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در جریان هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و ماشین‌سازی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری یک گله آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید. تک گل این بازی را هرویه میلیچ در دقیقه ۵۷ به ثمر رساند.

***

سایپا هم از ساعت ١۶:٢٠ در ورزشگاه دستگردی تهران میزبان نساجی مازندران بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر نارنجی‌پوشان زمین به پایان رسید. محسن مسلمان که برای اولین برای سایپا به میدان می‌رفت، در دقیقه ۶٠، به جای مهرداد عبدی وارد زمین شد و در ادامه در دقیقه ۶۵ با حرکتی که از سمت راست روی دروازه نساجی انجام شد، توپ درون محوطه جریمه به محسن مسلمان رسید و این بازیکن تک گل تیمش را به ثمر رساند. این نخستین پیروزی سایپا در لیگ بیستم بود. حالا شاگردان صادقی در جدول پنج امتیازی شدند و نساجی هم چهار امتیازی باقی ماند.

***

مس رفسنجان در اراک به مصاف آلومینیوم این شهر رفت که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم بعد از ۲ شکست، به نخستین امتیاز خود در لیگ بیستم برسند. با این نتایج، مس رفسنجان با یک امتیاز در رده پانزدهم و آلومینیوم اراک با یک امتیاز در شانزدهم قرار گرفت.

***

دیدار دو تیم گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان هم در استادیوم امام علی (ع) سیرجان برگزار شد که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. گادوین منشا گل سیرجانی‌ها را از روی نقطه پنالتی دروازه فولاد را باز کرد و قاسمی‌نژاد هم گل تساوی را وارد دروازه گل گهر کرد.

جدول لیگ برتر در پایان اولین روز از هفته سوم:

 گل گهر نبرد، اولین دشت سه امتیازی سایپا

 گل گهر نبرد، اولین دشت سه امتیازی سایپا

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه