همراه ما باشید

بیشتر بی‌احترامی کنید، بیشتر مورد لطف قرار می‌گیرید!

بیشتر بی‌احترامی کنید، بیشتر مورد لطف قرار می‌گیرید!

پیروزی نیوز - باشگاه نساجی مازندران در بیانیه‌ای ضمن اعتراض به تضییع شدن حقوق خود نوشت: در فوتبال ایران هر چه بیشتر بی‌احترامی کنید، بیشتر مورد لطف قرار می‌گیرید!

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، بیانیه باشگاه را در پی تضییع حق تیم فوتبال نساجی می‌خوانید:

«سه هفته از لیگ برتر فوتبال ایران گذشته، اما نه تنها شاهد تغییر روند عملکردها و رفتارها هستیم، بلکه شدت و رویه آن افزون‌تر شده و عدالت نیز بیش از پیش خدشه‌دار شده است.

باشگاه‌های خصوصی چون نساجی مازندران، همواره قبل از شروع مسابقات در بحث ثبت قراردادها و قوانین بیرون از زمین فوتبال، با سخت‌گیری‌های عجیب و غریبی روبه‌رو هستند، در حالی که باشگاه‌های دولتی به هر شکلی مشکلات خود را در نهایت رفع می‌کنند.

هنوز با این مشکلات کنار نیامده‌ایم که در مستطیل سبز هم اسیر اشتباهات تأثیرگذار داوری شده‌ایم!

انگار در فوتبال ایران هر چه بیشتر در کنار زمین داد و بیداد کنی و کمتر به عوامل برگزاری بازی احترام بگذاری، بیشتر مورد لطف و مرحمت قرار می‌گیری!

ما در باشگاه نساجی مازندران به دنبال آن نیستیم که به چیزی بیشتر از حق‌مان برسیم، بلکه تنها به‌دنبال عدالت و برابری در داوری‌ها و رفتار عوامل فدراسیون هستیم.

اگر ما در فوتبال ایران به دنبال تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در فوتبال هستیم، باید فضایی ایجاد کنیم که حس تبعیض و ناعدالتی از بین برود.

روند فعلی، تنها دلسردی و ناراحتی عوامل و هواداران باشگاه نساجی مازندران را در پی خواهد داشت و سرانجام این بی‌عدالتی‌ها به از بین رفتن لذت فوتبال نیز می‌انجامد».

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه