همراه ما باشید

برگزاری جلسه هماهنگی برای حضور پرقدرت پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان

پیروزی نیوز - جلسه هماهنگی برای حضور پرقدرت پرسپولیس نماینده فوتبال ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای برگزار شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی علی نژاد حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را که برای دومین بار در طی سه سال اخیر صورت گرفته است،مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: اکنون پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش ایران قلمداد می شود و هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی  و هم افزایی برای این تیم است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پرسپولیس  موفقیت خوبی را به عنوان نماینده ایران در قاره آسیا به ارمغان آورده است،اظهار داشت: مجموعه ورزش کشور برای حضور قدرتمندانه این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت لازم را انجام خواهد داد هرچند که نباید از نظر دور داشت  حریفانی که از شرق آسیا رقابت می کنند بسیار قدر تمندی هستند و امیدوارم با توجه به موفقیت هایی که نماینده ایران در این رقابتها داشته ،در فینال هم سربلند باشد.

مهدی علی نژاد اقدامات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرایط مالی خوبی را در این موقعیت ویژه برای بازیکنان فراهم کرد و همچنین تمدید قرارداد با یحیی گل محمدی را از جمله اتفاقات خوب این باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا نام برد .

در این جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  شرایط  کنونی این تیم را  در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا خوب توصیف کرد و از استمرار تلاش برای تعلیق محرومیت عیسی آل کثیر خبر داد و ابراز امیدواری کرد و تشکیل این جلسات می تواند به روند رو به رشد این باشگاه کمک کند چون تیم پرسپولیس در فینال باشگاههای اسیا نماینده ایران است و حمایت ملی می خواهد.
محمد مهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که این تیم با توجه به حمایتهای ملی و بخصوص وزارت ورزش و جوانان بتواند به موفقیت در فینال دست یابد.
فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با ابراز رضایت از برگزاری این جلسه اظهار داشت: خوشحالم که این بار جلسه حمایت از نماینده ایران به موقع در لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود  و باعث امیدواری است که نگاه فراگیر و ملی برای حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان اسیا بوجود آمده است.
رییس فراکسیون ورزش مجلس افزود : پرسپولیس در شرایط کنونی نماینده ایران است و باید بپذیریم در این شرایط کنونی با توجه به تحریم ها و کرونا، فوتبال می تواند نشاط ملی را به ارمغان آورد بنابراین باید همه نماینده ایران را در راستای کسب موفقیت حمایت کنند.
در این جلسه  زارع  نماینده مجلس و رییس کمیته فوتبال و فوتسال قوه مقننه ،هاشمی یکی از مدیران ورزشی شبکه سه سیما،طهماسبی مدیرکل دفتر بین الملل و کاوه احمدی مدیرکل  روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص  مسایل و مشکلات پرسپولیس پرداختند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه