همراه ما باشید

مهاجرانی: آنها می‌توانند یک موفقیت بزرگ را در فینال رقم بزنند

مهاجرانی: آنها می‌توانند یک موفقیت بزرگ را در فینال رقم بزنند

پیروزی نیوز - حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد بازیکنان پرسپولیس می‌توانند در فینال لیگ قهرمانان آسیا یک موفقیت بزرگ را رقم بزنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حشمت مهاجرانی درباره شرایط پرسپولیس برای حضور در فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به تسنیم گفت: پرسپولیس در بازی‌های مرحله گروهی و حذفی خیلی خوب پتانسیل خود را نشان داد و برابر تیم‌های پرقدرتی که از لحاظ مالی و امکانات، شرایط فوق‌العاده‌ای دارند، بهترین عملکرد را داشت. این موفقیت به خاطر کار تیمی پرسپولیس بود و آنها به معنای واقعی یک تیم هستند. از نظر من پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان هم می‌تواند به هدفش برسد و قهرمانی را به هوادارانش هدیه کند.

وی در مورد غیبت چند بازیکن تأثیرگذار پرسپولیس در فاز تهاجمی تصریح کرد: پرسپولیس از لحاظ فنی و تاکتیکی بالانس خوبی دارد. این تیم نه صد درصد حمله می‌کند، نه صد درصد دفاع و مالکیت توپ را هم معمولاً در اختیار دارد. پرسپولیس به خوبی توپ را به پشت محوطه جریمه حریفان می‌رساند، اما در چند بازی گذشته تا حدودی در خط حمله با مشکل مواجه شده است. در این شرایط آنها باید موقع نزدیک شدن به محوطه جریمه حریف به بازی سرعت بدهند تا اجازه شکل‌گیری آرایش دفاعی به تیم حریف داده نشود.

مهاجرانی با تمجید از یحیی گل‌محمدی خاطر نشان کرد: پرسپولیس علاوه بر تیم خوبی که در اختیار دارد، از مربی خوبی هم بهره می‌برد. یحیی گل‌محمدی آینده‌نگر خوبی است و بی‌جهت در کنار خط بازیکنان تیمش را تحریک نمی‌کند. او آرامش خاصی دارد و سعی می‌کند با حرف زدن در کنار زمین، بازیکنان را برای اجرای تاکتیک‌های فنی در بهترین شرایط قرار دهد.

سرمربی پیشین تیم ملی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: پرسپولیس قطعاً شانس خوبی دارد، چون از لحاظ تیمی در شرایط خوبی قرار دارد. بازیکنان پرسپولیس در این چند سال نشان دادند که در بازی‌های سخت و بزرگ می‌توانند نتیجه بگیرند و اتحاد و همبستگی آنها در چنین مسابقاتی مثال‌زدنی است. هر چند تقابل با تیم‌های شرقی یا نماینده اقیانوسیه در فینال کار آسانی نیست، ولی پرسپولیس می‌تواند با قهرمانی در آسیا یک مسیر جدید را مقابل خود ببیند، مسیری که می‌تواند این تیم را به جام باشگاه‌های جهان برساند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه