همراه ما باشید

فنونی‌زاده: امیدوارم پرسپولیس در شب یلدا هدیه خوبی به مردم بدهد

فنونی‌زاده: امیدوارم پرسپولیس در شب یلدا هدیه خوبی به مردم بدهد

پیروزی نیوز - مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم تیم پرسپولیس با قهرمانی در آسیا در شب یلدا هدیه خوبی به مردم بدهد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره تقابل تیم فوتبال پرسپولیس با اولسان کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: دو بازی عقب‌افتاده، پرسپولیس را از شرایط مسابقه دور کرد. از آن طرف، خدای نا کرده بازیکنی مصدوم می‌شد، عواقب داشت، هر چند که بین بازیکنان ذخیره و اصلی خیلی تفاوتی وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: تنها نقطه تاریک برای پرسپولیس دو بازی عقب‌افتاده لیگ است، اما یحیی گل‌محمدی چند بازی درون تیمی با داور رسمی برگزار کرده است تا بازیکنان خیلی از شرایط مسابقه دور نشوند. پرسپولیس شرایط ایده‌آلی دارد و امیدوارم شب یلدا هدیه خوبی به مردم ایران بدهند و دومین قهرمانی پرسپولیس در آسیا پس از جام در جام را کسب کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: گل‌محمدی تجربه بازی با کره‌ای در سطح ملی و باشگاهی را داشته است و تجربه دارد. احتمالاً مالکیت توپ در ۲۰ دقیقه اول برای حریف است و قطعاً گل‌محمدی به بازیکنانش تأکید می‌کند که در این زمان احتیاط کنند و اجازه حضور بازیکنان سرعتی کره به پشت محوطه جریمه با نفوذ از کناره‌ها را ندهند.

فنونی‌زاده در واکنش به پست‌های برادرش مهدی علیه پرسپولیس در صفحه شخصی‌اش گفت: آنقدر درباره برادرم پاسخ داده‌ام که فراموش کردم پرسپولیس شنبه فینال آسیا را در پیش دارد. خودش می‌گوید صفحه‌اش در اختیار هواداران استقلال است و طفره می‌رود. صفحه برای خود مهدی است و احتمالاً به فرد دیگری واگذار شده است.‌ به مهدی گفتم اگر استقلال امروز در فینال آسیا بازی داشت، همه برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کردیم.

وی در پایان گفت: ما پرسپولیسی‌ها مرحوم منصور پورحیدری، مرحوم ناصر حجازی و علی جباری را دوست داریم، همانطور هم استقلالی‌ها بزرگان پرسپولیس مثل علی پروین را دوست دارند.‌ درست است که با قهرمانی پرسپولیس جام به ویترین پرسپولیس می‌رود، اما افتخارش برای فوتبال ایران خواهد بود. برادرم بچه نیست و کار اشتباهی کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه