همراه ما باشید

نعمتی: برای رقم زدن رویدادی تاریخی آماده‌ایم

نعمتی: برای رقم زدن رویدادی تاریخی آماده‌ایم

پیروزی نیوز - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که شاگردان یحیی گل‌محمدی آماده رقم زدن اتفاقی تاریخی برای این باشگاه هستند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سیامک نعمتی درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: روز سوم است که اینجا (دوحه) هستیم و شرایط خوب است. بچه‌ها سر حال و باانگیزه هستند. همه آماده‌ایم تا رویدادی تاریخی رقم بزنیم و پرسپولیس را قهرمان آسیا کنیم. ان‌شاءالله این اتفاق رخ دهد و با دست پُر برگردیم.

وی در مورد تیم اولسان هیوندای تصریح کرد: از اعضای تیم آنالیزمان تشکر می‌کنم که حریف را به خوبی آنالیز کردند. اولسان تیم خیلی خوبی است و بازی بسیار سختی پیش رو داریم. نقاط قوت و ضعف این تیم را آنالیز می‌کنیم تا در این مسابقه صد درصد آماده باشیم، با برتری از زمین خارج شویم و جام در دستان خودمان باشد.

بازیکن پرسپولیس در واکنش به حمایت هواداران از این تیم خاطرنشان کرد: هواداران همیشه ما را حمایت می‌کردند، اما الان کل ایران منتظر این بازی هستند و مردم خیلی دوست دارند پرسپولیس قهرمان آسیا شود. چندین سال است که قهرمانی آسیا را نداشتیم.

نعمتی با اشاره به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز در فینال سال ۲۰۱۸ گفت: دو سال پیش پرسپولیس به فینال رسید که این اتفاق رخ نداد. خدا را شکر در سال ۲۰۲۰ به فینال رسیدیم و این بار تجربه ما خیلی بیشتر شده است. مردم بیشتری دوست دارند قهرمانی را کسب کنیم و امیدوارم دل مردم را برای ثانیه یا ساعتی شاد کنیم. آنها در این اوضاع کرونا شرایط خوبی ندارند و امیدوارم با این قهرمانی، هدیه خوبی به مردم بدهیم.

وی درباره اخراجش در دیدار رفت فینال ۲۰۱۸ مقابل کاشیما آنتلرز بیان کرد: انسان از پیروزی و شکست درس‌های بزرگی می‌گیرد، به خصوص از شکست‌ها. درس بزرگی از آن روز گرفتم؛ از جمله اینکه در زمین با داور بحث نکنم و کارت بی‌مورد نگیرم. اتفاق خیلی تلخی بود که ماه‌ها در ذهنم بود، اما دوست داشتم روزی برسد که آن را جبران کنم و خوشبختانه این اتفاق رخ داد. به هواداران و مردم قول می‌دهم در فینال هرچه در توان دارم، برای پیروزی پرسپولیس بگذارم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

بازیکن پرسپولیس در مورد رؤیاپردازی خودش و اینکه آیا به این فکر می‌کند شاید او با شوتی از راه دور، زننده گل قهرمانی سرخپوشان باشد، اظهار داشت: پس از صعود به فینال، این فکر در ذهنم ایجاد شد که در این مسابقه به تیم کمک کنم. اول پرسپولیس ببرد و بعد اگر خدا قسمت کند، گل هم بزنم. اگر این اتفاق رخ دهد، خوشحالی‌های زیادی مد نظرم خواهد بود. ان‌شاءالله پرسپولیس ببرد و اگر قسمت شد، ما هم گل بزنیم. پس از آن خوشحالی خیلی خوبی به نمایش می‌گذاریم.

نعمتی راجع به تقابل بهترین خط دفاع لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس) با یکی از بهترین خطوط حمله مسابقات (اولسان هیوندای) تصریح کرد: ما تیم خوبی از لحاظ دفاعی و هجومی داریم و مطمئن باشید خط دفاعی پرسپولیس، بهترین روز را خواهد داشت. امیدوارم در خط حمله هم نه یک گل، بلکه دو تا سه گل بزنیم و با نتیجه خیلی خوبی از زمین خارج شویم. حس خیلی خوبی دارم و فکر می‌کنم می‌تواند اتفاق خیلی بزرگی بیفتد.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت قهرمانی پرسپولیس چه نذری دارد، اظهار داشت: خانواده‌ها نذر می‌کنند و خود من هم یک نذر دارم. اگر قهرمان شویم، به حرفی که زدم عمل خواهم کرد. فردای روز فینال یعنی ۳۰ آذر که صد درصد قهرمان هستیم، حسین (کنعانی‌زادگان) را با مو نخواهید دید! او اگر بخواهد، می‌تواند ریش خود را نگه دارد، وگرنه آن را هم می‌تراشیم. خودش «اوکی» داده و ان‌شاءالله این اتفاق رخ دهد.

هافبک پرسپولیس در پایان به هواداران این تیم گفت: چند روز تا فینال لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است و هواداران مانند همیشه از تیم حمایت کنند. ما به انرژی مثبت و دعای آنها نیاز داریم و امیدوارم اتفاق خیلی خوبی برای همه ایرانیان رخ دهد. مطمئن باشید صد درصد برای خوشحالی شما هواداران می‌جنگیم و امیدوارم جام آسیا را وارد ایران کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه