همراه ما باشید

آرزوی موفقیت ستاره سابق بایرن مونیخ و کالدرون برای پرسپولیس

آرزوی موفقیت ستاره سابق بایرن مونیخ و کالدرون برای پرسپولیس

پیروزی نیوز - تیم های پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی امروز از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه الجنوب قطر به مصاف یکدیگر می روند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، لحظه به لحظه با حواشی بازی همراه شوید:

*پرسپولیسی ها پس از صرف نهار در جلسه فنی شرکت کردند.

*عیسی آل کثیر که در نهایت نتوانست با بخشش رو به رو شود با بازیکنان تیم ارتباط تصویری برقرار و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

*کاروان تیم پرسپولیس ساعت ۱۳ محل اقامت خود را به سمت ورزشگاه ترک کرد.

*جام لیگ قهرمانان ساعت ۱۳:۴۰ به ورزشگاه الجنوب رسید.

*بنابر اعلام کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس ترکیب تیم به این شرح است:حامد لک، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نوراللهی، بشار رسن، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، مهدی عبدی و امید عالیشاه .

 آرزوی موفقیت ستاره سابق بایرن مونیخ و کالدرون برای پرسپولیس

*ترکیب تیم فوتبال اولسان نیز اینچنین است:جو سوهوک، دوی بولتوایس، پارک جوهو، کیم این سونگ، سین جین هو، جونیور، یون بیتگارام، ون دوجائه، کیم تایی، هوان کیم کهی، لی چونگ یونگ.

* اگر هنوز روزنامه امروز و نخوندیدین و ندیدین از جلد قشنگمون غافل نشید.

 آرزوی موفقیت ستاره سابق بایرن مونیخ و کالدرون برای پرسپولیس

*لوکاس پودولیسکی ، بازیکن سابق بایرن مونیخ با انتشار استوری برای سرخپوشان ایران آرزوی موفقیت کرد.*گابریل کالدرون ، سرمربی سابق پرسپولیس نیز با انتشار پیامی برای تیم آرزوی موفقیت کرد .

 آرزوی موفقیت ستاره سابق بایرن مونیخ و کالدرون برای پرسپولیس او نوشت:اگرچه دور هستم، اما از آرژانتین همیشه با پرسپولیس خواهم بود و یکی از هواداران  این تیم باقی خواهم ماند. این یکی از اهداف من بود، به همین خاطر از دیدن شما در فینال خیلی خوشحالم. با کیفیت و شخصیت بازیکنان و حمایت هواداران، پرسپولیس قادر به انجام هر کاری هست. شما قهرمانید!

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه