همراه ما باشید

خبر فوت هوادار یاسوجی از قهرمان نشدن در فینال آسیا دردناک‌تر بود

خبر فوت هوادار یاسوجی از قهرمان نشدن در فینال آسیا دردناک‌تر بود

پیروزی نیوز - یحیی گل محمدی، سرمربی باشگاه پرسپولیس به منظور ادای احترام به خانواده بهروز خورشیدیان هوادار این تیم که بعد از فینال جام باشگاه‌های آسیا بر اثر سکته قلبی درگذشت، وارد شهر یاسوج شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل محمدی با سفر به شهر یاسوج از نزدیک غم از دست رفتن هوادار پرسپولیس، مرحوم بهروز خورشیدیان را که بعد از شکست تیم پرسپولیس جان به جان آفرین تسلیم کرده بود را به خانواده مرحوم بهروز خورشیدیان تسلیت گفت.

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس در این دیدار گفت: روح مرحوم بهروز خورشیدیان شاد باشد و نمی دانم با چه زبانی به خانواده خورشیدیان تسلیت عرض کنم.

وی افزود: دست داشتیم که همراه مدیرعامل و بازیکنان تیم پرسپولیس خدمت خانواده خورشیدیان برسیم اما به دلیل محدودیت‌های کرونایی مقدور نشد، ان شاء الله خدمت شما خواهیم رسید.

گل محمدی اظهارکرد: برای سامی ۸ ساله فرزند مرحوم خورشیدیان آینده خوبی را آرزو می کنم، این همه عشق و علاقه ای که مرحوم بهروز خورسیدیان به پرسپولیس داشت می تواند انگیزه ای برای ما و تیم پرسپولیس باشد.

سرمربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: قهرمان نشدن تیم پرسپولیس در فینال آسیا برای ما یک درد بود اما خبر فوت هوادار یاسوجی پرسپولیس دردناک‌تر بود.

گل محمدی تصریح کرد: ان شا الله جواب این همه عشق و علاقه مرحوم خورشیدیان را با بازی خوب در زمین فوتبال می دهیم.

همچنین سامی ۸ ساله فرزند بهروز خورشیدیان هوادار فقید یاسوجی پرسپولیس نیز گفت: آرزو می کنم که پرسپولیس قهرمان آسیا شود.

گل محمدی از سامی فرزند خردسال ۸ ساله این هوادار دو آتشه پرسپولیس(مرحوم بهروز خورشیدیان) دلجویی کرد و همچنین پیراهنی به امضای همه بازیکنان تیم به فرزند این هوادار از دست رفته اهدا و مدال نایب قهرمانی آسیا را به گردن او انداخت.

گفتنی است که بهروز خورشیدیان جوان ۳۳ ساله، اهل شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان هیوندای کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه