همراه ما باشید

چیزی ابلاغ نشده است

چیزی ابلاغ نشده است

پیروزی نیوز - باوجود اعلام مدیر مرکز پزشکی ایفمارک مبنی بر ارسال پرونده تخلف باشگاه ذوب آهن به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، رسیدگی به این موضوع در ابهام قرار دارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، روز چهارشنبه گذشته بود زهره هراتیان مدیر مرکز پزشکی ایفمارک در گفتگو با مهر در ارتباط با برگزار نشدن بازی پرسپولیس و ذوب آهن اعلام کرد تیم ذوب آهن تخلفاتی در بخش بهداشتی مرتکب شده است. هراتیان گفت گزارش این تخلفات ابتدا به دبیر کل فدراسیون فوتبال و سپس به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال شده است.

دیروز هم خبرهایی از برگزاری جلسه کمیته انضباطی در روز دوشنبه این هفته و رسیدگی به این پرونده منتشر شد و صحبت از احتمال اعلام نتیجه ۳ بر صفر به سود پرسپولیس به میان آمد. این در حالی است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد هنوز پرونده‌ای در این زمینه به کمیته انضباطی فدراسیون ابلاغ نشده و اعضای کمیته در جریان این پرونده نیستند.

یکی از اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره این شرایط عنوان کرده است: تا امروز (شنبه) چیزی به کمیته انضباطی نرسیده است و ابلاغی صورت نگرفته. معمولاً اگر ابلاغی بیاید، در گروهی که خود اعضای کمیته دارند اعلام می‌کنند و برای رسیدگی به آن پرونده، زمانی تعیین می‌شود. تا الان این اتفاق نیفتاده و بعید می دانم روز دوشنبه هم جلسه‌ای باشد. حتی اگر شکایتی هم صورت بگیرد، طبق روال باید برای دفاع و ارسال مدارک ابلاغیه بدهیم و این‌طور نیست که با یک جلسه تصمیم‌گیری شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه