همراه ما باشید

آغاز هفته دهم ۲۰ دقیقه زودتر از هفته نهم

آغاز هفته دهم ۲۰ دقیقه زودتر از هفته نهم

پیروزی نیوز - دیدارهای لیگ برتر امروز در حالی پیگیری خواهد که قبل از شروع هفته نهم، یک دیدار از هفته دهم ۲۰ دقیقه زودتر در تبریز آغاز می‌شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، هفته نهم و دهم لیگ برتر امروز آغاز خواهد شد و صنعت نفت و سپاهان به مصاف رقبای خود در انتهای جدول خواهند رفت.

سایپا – صنعت نفت آبادان، ساعت ۱۵:۲۰

صنعت نفت در هفته نهم لیگ برتر بیستم برای تداوم موافقیت‌هایش به تهران آمده و مهمان سایپایی خواهد بود که در رده یازدهم جدول قرار داد. شاگردان سیروس پورموسوی با ۱۴ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول هستند، می‌توانند با کسب امتیازات کامل این دیدار خارج از خانه، موقتا جای گل‌گهر را در صدر بگیرند.  در سوی دیگر میدان هم ابراهیم صادقی و شاگردانش از ابتدای فصل تا کنون فقط یک پیروزی کسب کرده‌ و ۶ تساوی را داشته‌اند. آنها امیدوارند در دیدار امروز موفق به شکستن این طلسم شوند. گفتنی است چهار مصاف اخیر این دو تیم با پرتری صنعت نفت آبادان تمام شده است.

ماشین سازی – سپاهان، ساعت ۱۵

اما در اتفاقی عجیب و مدلی جدید از برنامه‌ریزی سازمان لیگ امروز یک دیدار از هفته دهم، البته ۲۰ دقیقه زودتر از آغاز هفته نهم برگزار خواهد شد و ماشین سازی در خانه به مصاف سپاهان می‌رود. ماشین سازی با گذشت هشت هفته از لیگ برتر هیچ بردی کسب نکرده و با ۶ شکست و دو تساوی انتهای‌ترین تیم جدول است. کسب امتیاز از سپاهان حتی در صورت برد هم نمی‌تواند تبریزی‌ها را از انتهای جدول برهاند. در سوی دیگر سپاهانی‌ها روزهای خوبی سپری می‌کنند و با ۱۳ امتیاز در جمع بالا‌نشین‌های لیگ برتر قرار دارند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه