همراه ما باشید

مدیرباشگاه الدحیل: درباره رضاییان تصمیمی نگرفتیم

مدیرباشگاه الدحیل: درباره رضاییان تصمیمی نگرفتیم

پیروزی نیوز - مدیر روابط عمومی باشگاه الدحیل در زمینه آینده لژیونر ایرانی این تیم گفت: هنوز تصمیمی درباره آینده رضاییان گرفته نشده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، رسانه های قطر از هفته گذشته خبر دادند رامین رضاییان مدافع ایرانی الدحیل در آستانه جدایی از قهرمان لیگ ستارگان در زمستان قرار دارد.

رضاییان فصل گذشته بعد از درخشش به همراه الشحانیه توجه مسئولان باشگاه الدحیل را جلب کرد و این بازیکن سرعتی تابستان گذشته با قراردادی ۲ ساله به این تیم قدرتمند قطری ملحق شد.

رضاییان در زمان حضور الرکراکی به عنوان مهره ثابت در ترکیب الدحیل بازی می کرد و عملکرد خوبی هم داشت. اما با رفتن الرکراکی مراکشی و آمدن صبری لموشی فرانسوی روی نیمکت الدحیل رفته رفته مدافع ایرانی از ترکیب اصلی کنار گذاشته شد.

طبق گزارش های رسیده از قطر لموشی اعتقادی به مدافع ایرانی ندارد و می خواهد بازیکن جدیدی را به جای او در نقل و انتقالات زمستانی جذب کند.

محمد بشیر، مدیر روابط عمومی باشگاه الدحیل  در گفت و گو با فارس در این زمینه گفت: تا الان هیچ تصمیمی رسمی در مدیریت باشگاه در زمینه لژیونرها و رضاییان گرفته نشده است. هیچ چیز ۱۰۰ درصدی وجود ندارد. ما یک بازی دیگر قبل از نقل و انتقالات یکشنبه آینده مقابل ام صلال داریم و بعد از این بازی تصمیمات نهایی در زمینه لژیونرها گرفته خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه