همراه ما باشید

دایی: به درد ریاست فدراسیون فوتبال نمی‌خورم!

دایی: به درد ریاست فدراسیون فوتبال نمی‌خورم!

پیروزی نیوز - پشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد حاضر به حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال نیست و به هیچ عنوان قبول نمی‌کند که در انتخابات شرکت کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، پس از تعیین تکلیف و تأیید اساسنامه فدراسیون فوتبال در فیفا، حالا قرار است مجمع انتخاباتی این فدراسیون برای انتخاب پست‌های هیئت رییسه برگزار شود تا فوتبال ایران پس از گذشت ماه‌ها تکلیف تیم مدیریتی‌اش مشخص شود.

در این میان حتی گفته می‌شود ممکن است چهره‌های سرشناس فوتبال ایران مثل مهدی مهدوی‌کیا، علی دایی یا علی کریمی در این انتخابات شرکت کنند تا سکان ریاست فدراسیون را برای چهار سال برعهده بگیرند. همه اینها در حالی است که ساختمان فدراسیون فوتبال بابت بدهی به شرکت شستا به مزایده گذاشته شده است.

علی دایی در گفت‌وگو با میزان، درباره اینکه آیا قصد دارد در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شرکت کند یا خیر، عنوان کرد: از طرف بزرگان فوتبال آسیا در خارج از ایران و همچنین بزرگان فوتبال در داخل ایران با من صحبت شد که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کنم و برنامه‌های خود را هم به فدراسیون بدهم، اما هرگز حاضر به حضور در چنین انتخاباتی نیستم و به هیچ عنوان قبول نمی‌کنم که در انتخابات شرکت کنم. من به درد ریاست فدراسیون فوتبال نمی‌خورم.

وی افزود: تا همین امروز نمی‌دانستم ساختمان فدراسیون فوتبال به مزایده گذاشته است. برای فوتبالی که ساختمان فدراسیونش به راحتی به مزایده گذاشته می‌شود، باید گریه کرد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه