همراه ما باشید

جنجال در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر و اخراج رحمان رضایی

جنجال در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر و اخراج رحمان رضایی

پیروزی نیوز - در اواخر نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال نساجی قائمشهر و ذوب‌آهن اصفهان رحمان رضایی با تصمیم داور اخراج شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفته‌اند که این دیدار با اتفاقات جالبی در نیمه اول همراه بوده است.

ذوبی‌ها با گلزنی در ثانیه ۱۵ این بازی توسط دراکو بیدوف سریع‌ترین گل فصل بیستم و یکی از زودهنگام‌ترین گل‌های لیگ را به نام خود ثبت کردند. در ادامه اتفاقات مهم ابتدای بازی، نساجی موفق شد در دقیقه ۴ با گل‌ حسن نجفی بازی را به تساوی بکشاند. این پایان کار در این نیمه نبود و شاگردان رحمان رضایی با گل دقیقه ۲۷ عبدالله حسینی یک بار دیگر از حریف‌شان پیش افتادند.

در اواخر نیمه اول خطای مجتبی حقدوست روی مهاجم نساجی بازی را به جنجال کشید. حقدوست ابتدا برای این خطا با کارت زرد جریمه شد ولی داور بعد از لحظاتی به این هافبک کارت قرمز نشان داد. این تصمیم محمدرضا اکبریان، داور بازی اعتراض شدید نیمکت‌نشینان ذوب‌آهن مخصوصا رحمان رضایی را در وسط زمین به همراه داشت. وقفه در بازی و اعتراضات تا حدی ادامه داشت که داور تصمیم به اخراج رحمان رضایی گرفت تا این سرمربی نتواند تیمش را در بازی هفته آینده در دربی اصفهان از روی نیمکت هدایت کند؛ البته اگر تا آن زمان در سمت خودش باقی بماند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه