همراه ما باشید

رادوشوویچ: مصدوم هستم

رادوشوویچ: مصدوم هستم

پیروزی نیوز - دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره کنار گذاشته شدن از فهرست تیمش در دیدار مقابل ماشین‌سازی، گفت: مصدوم هستم و به همین خاطر نمی‌توانم تیم را در بازی امروز (شنبه) همراهی کنم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس چند وقتی است که دوباره به خاطر مشکلات مالی با باشگاه دچار مشکل شده است اما مسوولان باشگاه در تلاش هستند تا این موضوع را هر چه زودتر حل کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت ۱۶:۵۵ در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت اما این دروازه‌بان تیمش را در اردوی پیش از بازی همراهی نکرد و از فهرست سرخپوشان خارج شد؛ اما این مساله ارتباطی به مشکلات مالی ندارد.

رادوشوویچ در گفت‌وگو با ایرنا در مورد غیبتش در بازی امروز، گفت: مصدوم هستم و به همین خاطر نمی‌توانم تیم را در این بازی همراهی کنم.

وی در مورد اینکه آیا غیبتش ارتباط به مسائل مالی دارد یا خیر، گفت: بازیکن پرسپولیس هستم و نمی‌دانم که این صحبت‌ها چیست. از ناحیه کمر مصدوم شدم و به خاطر دردی که داشتم نتوانستم در این بازی همراه تیم باشم. حتی خیلی تلاش کردم که بتوانم پس از درمان تیم را در این بازی همراهی کنم اما با نظر پزشک تشخص بر این شد که نباشم تا کارهای مربوط به درمانم را انجام دهم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه