همراه ما باشید

اقدام عجیب فولادی‌ها برای جلوگیری از اوت‌های دستی پیکان

اقدام عجیب فولادی‌ها برای جلوگیری از اوت‌های دستی پیکان

پیروزی نیوز - باشگاه فولاد خوزستان به‌عنوان میزبان دیدار این تیم مقابل پیکان در هفته سیزدهم برای جلوگیری از اوت دستی پیکانی‌ها دست به اقدامی عجیب زد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پیکان از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۱۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه فولاد آره‌نا خوزستان برگزار می‌شود، اما اتفاقی عجیب پیش از شروع این دیدار رخ داد.

در این فصل یکی از تاکتیک‌های اصلی و اثرگذار پیکان، اوت‌های دستی بلند نادر محمدی است که در چند بازی هم موفق شده است با این تاکتیک به گل برسد یا ایجاد موقعیت کند، ازهمین‌رو فولادی‌ها برای جلوگیری از این تاکتیک دست به اقدامی عجیب زدند و با عریض کردن زمین و عقب بردن خط طولی زمین، سعی کردند فضای کمتری را برای پرتاب اوت ایجاد کنند.

عریض کردن زمین، تنها اقدام فولادی‌ها نبوده است بلکه آنها با آبیاری بیش از اندازه کناره‌های زمین را گِل کرده‌اند که در این شرایط بازیکن نتواند با دورخیز و دویدن پرتاب اوت کند، چرا که دویدن روی چنین زمین برای پرتاب اوت خطرآفرین نیز خواهد شد، همچنین در بخش‌های دیگری از پیست کنار زمین هم که فضای بیشتری وجود دارد، کاورهای چمن روی این بخش پهن شده است تا مانع پرتاب اوت بازیکن پیکان شوند.

حسین شمس، ناظر بازی فولاد خوزستان و پیکان است که پس از بازدید از زمین، به سیدمحمد علوی، سرپرست فولاد اعلام کرد اجازه نخواهد داد بازی در این زمین آغاز شود، چراکه عریض شدن زمین، باعث خارج شدن آن از استاندارد شده است. ناظر بازی پس از بازدید از زمین، برای حل این مشکل با مسئولان مربوط جلسه‌ای برپا کرد.

 اقدام عجیب فولادی‌ها برای جلوگیری از اوت‌های دستی پیکان

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه