همراه ما باشید

همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند

همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند

پیروزی نیوز - تیم فوتبال پرسپولیس امروز با لباس های مشکی مقابل ماشین سازی به میدان رفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مرحوم میناوند که شب چهارشنبه جان به جان آفرین تسلیم کرد، طی چند روز گذشته همه چیز را در فوتبال تحت تاثیر خود قرار داده است.

این مهم در بازی پرسپولیس – ماشین سازی کاملا مشهود بود. در حالی که هفته سیزدهم لیگ برتر با یاد میناوند و یک دقیقه سکوت برای تمامی تیم ها همراه بود برای سرخپوشان نقش ویژخه تری داشتم

آنها از هر فرصتی برای ادای احترام به این پیشکسوت ارزنده استفاده کردند.مراسم آغازین  دیدار دو تیم در ابتدا با پخش صدای میناوند از بلندگوهای ورزشگاه آزادی آغاز و با اهدای گل به تصویر آن مرحوم ادامه یافت.

سرخپوشان در این بازی سیاهپوش شدند و نام میناوند روی لباس تک تک آنها نقش بسته بود و اشک های یحیی گل محمدی در مراسم ابتدایی بازی جلب توجه می کرد.

◊◊◊ اخبار پرسپولیس را از کانال تلگرامی روزنامه پرسپولیس پیگیری کنید ◊◊◊

تصویر تیمی بازیکنان با بنر یادبود میناوند گرفته شد و گل بازی به او تقدیم شد تا اینگونه بازیکنان، کادر فنی، مدیریت و کانون هواداران پرسپولیس با تمهیدات ویژه، نشان دهند از یاد مرحوم میناوند غافل نخواهند بود.

تصاویری از این مراسم را مشاهده می کنید:

 همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند

 همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند  همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند  همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند  همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند  همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند  همه چیز تحت تاثیر یاد میناوند

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه