همراه ما باشید

رافت: پرسپولیس می‌توانست ۵ گل به تراکتور بزند

رافت: پرسپولیس می‌توانست ۵ گل به تراکتور بزند

پیروزی نیوز - مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم بار دیگر نشان داد روحیه بردن در هر شرایطی را کسب کرده و به فکر موفقیت‌‎های متوالی در لیگ برتر است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، پایان رافت در گفتگو با مهر، در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز در حالی که سرخپوشان همچنان در سوگ درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان هستند گفت: بازی کردن در چنین شرایطی واقعاً سخت است. می دانم تمرکز بازیکنان خیلی پایین‌تر از حد معمول بوده است.

وی خاطرنشان کرد: از دست دادن علی انصاریان و مهرداد میناوند شوک بزرگی برای جامعه بود. پرسپولیسی‌ها با وجود غم از دست دادن انصاریان قبل از این بازی، از آن انگیزه ساختند تا تراکتور را ببرند و آن را تقدیم انصاریان کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره از دست دادن موقعیت‌های متعدد گلزنی توسط بازیکنان این تیم افزود: خلق موقعیت، هنر بزرگی در فوتبال امروز است. فکر می‌کنم پرسپولیس بالای پنج گل می‌توانست بزند. تراکتور خوش شانس بود که تنها یک گل خورد.

پایان رافت با اشاره به برنامه‌های تاکتیکی پرسپولیس در این مسابقه، یادآور شد: مهم‌ترین موضوع در روند تاکتیکی پرسپولیس این بود که آنها پس از گلی که زدند هم عقب نشینی نکردند. اگر درخشش دروازه بان تراکتور نبود یکی از پرگل‌ترین بازی‌های پرسپولیس را می‌دیدیم.

وی در ادامه راجع به گل نزدن مهاجمان پرسپولیس در این بازی، تاکید کرد: اصلاً موضوع مهمی نیست. آنها در قالب کارهای تهاجمی خوب عمل می‌کنند. مهاجمان، نیاز به تمرکز بیشتر دارند تا شوت‌های آخرشان را گل کنند.

رافت درباره بازگشت پرسپولیس به جمع مدعیان تصریح کرد: شانس نخست قهرمانی این فصل هم پرسپولیس است. آنها باهوش بازی می‌کنند. تجربه کافی هم برای قهرمانی دارند و می‌توانند بار دیگر به جام برسند. پرسپولیس به فکر موفقیت‌های متوالی است و این، نکته بسیار مثبتی است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه