همراه ما باشید

پنجه شیر

پنجه شیر

پیروزی نیوز - تیم فوتبال پرسپولیس امروز ساعت ۱۵:۴۰ از دیدار معوقه هفته دهم لیگ برتر به مصاف گل گهر سیرجان رفت و مهمان است این تیم بود.

به گزارش پرسپولیس نیور،گزارش لحظه ای این دیدار به شرح زیر است:

معوقه هفته دهم لیگ برتر بیستم، جمعه ۱۳۹۹/۱۲/۱

ورزشگاه: سردار شهید سلیمانی

داور: پیام حیدری

کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان، فرهاد فرهادپور و نجف پناهی  /کمک داور اضافی: حسن اکرمی و  حسین زیاری  

ترکیب گل گهر:مهرداد بشاگردی،سید علیرضا ابراهیمی،آرمین سهرابیان،بهنام برزای،میلاد زکی‌پور
علیرضا علیزاده،احمدرضا زنده‌روح،رضا محمودآبادی(دقیقه ۵۵ عرفان افراز)،علی‌اصغر عاشوری،سعید صادقی،یونس شاکری/سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب پرسپولیس:حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی(دقیقه ۹۰ محمد انصاری)، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی(دقیقه ۹۰ محمد شریفی )، وحید امیری(دقیقه ۷۵ مهدی عبدی)، احسان پهلوان( قیقه ۸۴ محمد مهدی مهدی خانی)و امید عالیشاه(دقیقه ۸۵ علی شجاعی)/سرمربی: یحیی گل محمدی

اخطار:

گل گهر:علیرضا علیزاده (۸۶)

پرسپولیس:

اخراج:بهنام برزای از گل گهر دقیقه ۸۳

 

لحظات حساس:

دقیقه ۲۰:نفوذ عالیشاه به محوطه جریمه و پاس برای احسان پهلوان موجب شد تا برزای توپ را به کرنر بفرستد.

دقیقه ۳۷ : ضربه امید عالیشاه را بشاگردی مهار کرد.

دقیقه ۳۹: سارسال صادقی درون محوطه جریمه پرسپولیس با ضربه سر شاکری همراه بود که حامد لک با یک حرکت فوق العاده این توپ را مهار کرد.

دقیقه ۴۳: پاس عالیشاه برای وحید امیری این بازیکن را در موقعیت تک به تک با دروازه بان گل گهر قرار داد اما ضربه او را بشاگردی در اختیار گرفت.

دقیقه ۷۷: شوت مهدی عبدی به تیرک دروازه گل گهر برخورد کرد.

 

شرح گل:

دقیقه ۳۰(گل گهر سیرجان ۰ – ۱ پرسپولیس): نفوذ سعید آقایی از سمت چپ به محوطه جریمه گل گهر با فرصت طلبی نوراللهی همراه شد و این بازیکن توانست دروازه گل گهر را در غیاب مهاجمان تخصصی تیمش باز کند.

دقیقه ۶۱(گل گهر سیرجان ۰ – ۲ پرسپولیس): پاس در عمق زیبای سیامک نعمتی به امید عالیشاه و فرار سریع و تماشایی او از سمت راست زمین را این بازیکن با شوت زمینی تبدیل به گل دوم پرسپولیس کرد.

دقیقه ۶۸(گل گهر سیرجان ۰ – ۳ پرسپولیس):شوت سیامک نعمتی را در برگشت توسط بشاگردی مهدی شیری به زیبایی وارد دروازه گل گهر کرد.

دقیقه ۷۳(گل گهر سیرجان ۰ – ۴ پرسپولیس):مهدی شیری از سمت چپ محوطه جریمه گل گهر اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او پس از برخورد با بازیکن گل گهر وارد دروازه این تیم شد تا نتیجه فوق العاده ای برای سرخپوشان رقم بخورد.

گل‌گهر صفر – پرسپولیس ۵ (دقیقه ۸۷: سیامک نعمتی): پاس رو به جلوی سعید آقایی و ارسال علی شجاعی را مهرداد بشاگردی به شکل بدی دفع کرد تا توپ مقابل پای سیامک نعمتی بیفتد و این بازیکن دروازه سیرجانی‌ها را برای بار پنجم باز کند.

شرح بازی:

پرسپولیس مانند هفته های گذشته محمد حسین کنعانی زادگان را در ترکیب خود نداشت و مهاجمان این تیم هم روی نیمکت حضور داشتند.

در نیمه نخست موقعیت های کمتری برای سرخپوشان به وجود آمد اما احمد نوراللهی که این روزها نقش موثری در ترکیب تیم دارد، توانست اولین گل را به ثمر برساند.

در نیمه دوم اما وضعیت کمی تغییر پیدا کرد و شاگردان گل محمدی از موقعیت های خود نهایت استفاده را بردند و ۴ گل دیگر به ثمر رساندند.

این بازی که معوقه از هفته دهم بود با نتیجه ۵ بر صفر به پایان رسید پرسپولیس با ۳۰ امتیاز و اختلاف ۲ امتیازی با سپاهان در صدر جدول قرار گرفت تا قهرمان نیم فصل لقب بگیرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه