همراه ما باشید

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اشتباهات پی‌درپی داوران نگران‌کننده است و باشگاه باید در این زمینه واکنش نشان دهد. 

برانکو: اشتباهات پی‌درپی داوران نگران‌کننده است

برانکو: اشتباهات پی‌درپی داوران نگران‌کننده است

پیروزی نیوز - برانکو: اشتباهات پی‌درپی داوران نگران‌کننده است

به گزارش پیروزی دیلی، برانکو ایوانکوویچ پیش از آغاز تمرین امروز (سه‌شنبه) تیمش در جمع خبرنگاران گفت: از بازی بازیکنانم لذت بردم. آنها بازی سختی را بردند. شاگردانم با شور و اشتیاق بالا در میدان حاضر شدند و با استحقاق بالا پیروز شدند. ما می‌دانستیم که حریف سرسختی داریم. من در کنفرانس خبری پیش از بازی هم گفتم که نتایج گذشته گسترش فولاد نشان می‌دهد که تیمی توانمند و با کیفیت است.

وی در ادامه یادآور شد: گسترش فولاد نسبت به سال گذشته تقویت شده است. آنها در ابتدای فصل نتوانستند نتایج خوبی بگیرند، چون پس از به وجود آمدن تغییر و تحولات در یک تیم، نمی‌توان انتظار نتیجه گرفتن از آن را داشت. به هر حال من از این بردمان خوشحالم و بار دیگر آن را به هواداران و بازیکنانم تبریک می‌گویم.

 سرمربی تیم پرسپولیس در مورد دیدار هفته آینده این تیم مقابل صبا، گفت: ما جایی برای حساب و کتاب نداریم و محافظه‌کار نیستیم. این بازی نیز همانند بقیه بازی است. برای دیدار مقابل صبا ربیع‌خواه را به دلیل مصدومیت و مهدی طارمی، سید‌جلال حسینی و فرشاد احمدزاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

 وی در خصوص داوری دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد و اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس مانند مهدی طارمی چرا عصبانی می‌شوند و به داور اعتراض می‌کنند که با محروم شدن کار پرسپولیس سخت شود، گفت: من نمی‌دانم و این را از طارمی بپرسید، چون من حس او را نداشتم، اما شما به من بگویید در بازی با گسترش فولاد دو پنالتی روی او بود یا نه؟ طبیعی است بازیکن عصبی شود. دو پنالتی روی طارمی بود، اما چرا داور سوت نزد؟ چرا داور بازیکن آنها را که دو کارت زرد گرفت اخراج نکرد؟ چرا در بازی با استقلال خوزستان مدافع این تیم اخراج نشد؟ در آن مسابقه بازیکن آنها سه بار باید  اخراج می‌شد. اشتباهات فقط یکی دو اشتباه نبوده و آدم به این نوع داوری‌ها شک می‌کند. بازیکنان هم طبیعی است عصبی شوند.

 سرمربی پرسپولیس در واکنش به این مسئله که بازیکنان پرسپولیس در بازی‌های دوستانه هم به داوری‌ها معترضند، در حالی که باید خویشتندار باشند تا دست این تیم با محروم شدن‌شان خالی نشود، گفت: چرا، اگر کسی حق شما را پایمال کند ساکت می‌مانید؟ فقط فردی و به این بازی نگاه نکنید. در دیگر بازی‌ها هم داوری‌ها همین‌طور به ضرر ما بوده است. در بازی با سایپا هم پنالتی ما را نگرفتند و داوری‌ها مدام به ضرر ماست. فشار روی بازیکنان بالا و انتظار هم از آنها زیاد است که روی بازیکنان اثر می‌گذارد. من سعی می‌کنم بازیکنانم را آرام کنم، اما نمی‌توانیم وقتی داور پنالتی را نمی‌گیرد، بگوییم دست شما درد نکند که پنالتی ما را نگرفتید.

 برانکو در خصوص اینکه کارشناسی‌ها نشان می‌دهد در چند بازی اخیر داوری‌ها به ضرر پرسپولیس بوده است و در بازی با فولاد هم یک گل و پنالتی پرسپولیس گرفته نشد، خاطرنشان کرد: من در این باره توضیح دادم و باید بگویم هر روز از این نوع داوری‌ها نگران‌تر می‌شوم. این اشتباهات پی‌درپی نگران‌کننده است و باشگاه باید در این زمینه واکنش نشان دهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه وضعیت مدافع عراقی که قرار است به این تیم بپیوندد به کجا رسید، اظهار داشت: هنوز در مرحله اجرا و در دست اقدام است.

 برانکو در پاسخ به این سؤال که باشگاه استقلال با رأی فیفا حق نقل‌وانتقالات ندارد و چه پیشنهادی دارد که برای پرسپولیس هم چنین مشکلی به وجود نیاید، گفت: نمی‌دانم این مسئله چگونه است، اما برای رئال مادرید و بارسلونا هم چنین اتفاقی افتاده است. ما تلاش می‌کنیم ثبات مالی داشته باشیم.

 

 

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه