همراه ما باشید

پیشکسوت پرسپولیس گفت: گسترش فولاد به جز یک شوت موقعیت دیگری نداشت و بازی دست پرسپولیس بود.

میناوند:کمالوند یاد بحرین و عربستان را زنده کرد

میناوند:کمالوند یاد بحرین و عربستان را زنده کرد

پیروزی نیوز - میناوند:کمالوند یاد بحرین و عربستان را زنده کرد

به گزارش پیروزی دیلی، مهرداد میناوند در حاشیه تمرین پرسپولیس گفت: در برنامه خندوانه قول دادم تا بچه‌های شهدای مدافعان حرم را به هر نحوی خوشحال کنم و به همین دلیل با هماهنگی‌هایی که انجام شد، این امر امروز محقق شده و کار قشنگی به وجود آمد. اگر امروز امنیت داریم به برکت وجود پدران این بچه‌هاست در غیر این صورت امروز مثل عراق و ترکیه بودیم. البته پیراهن کلینزمن را هم قرار است به حراج گذاشته و با کمک پرسپولیسی‌ها درخت آرزوها را برای کودکان بیمار تشکیل خواهیم داد.

 

وی گفت: 5، 4 هفته است که می‌گویند طارمی آقای گل می‌شود و شک ندارم که این اتفاق می‌افتد. اگر 3 پنالتی را روی او گرفته بودند و گل درست‌اش اعلام می‌شد، امروز او با 13 گل آقای گل بود اما الان هم آقای گل می‌شود.

 

میناوند در مورد بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل گسترش گفت: با تمام احترامی که برای کمالوند و تیمش قائلم اما وقتی قبل از بازی گفتند برای تراکتور بازی می‌کنیم، یاد بازی بحرین و ایران افتادم که بحرینی‌ها برای عربستان می‌جنگیدند. من کمالوند را دوست دارم اما دیشب به جز یک شوت بقیه بازی دست پرسپولیس بود. البته 3 امتیاز مهم بود که این امر هم محقق شد.

 

پیشکسوت پرسپولیس گفت: عده‌ای از این صحبت می‌کنند که بازیکنان از قصد کارت زرد گرفته‌اند. ما هم در زمان بازیگری، قبل از دربی این وضعیت را داشتیم. به نظرم خیلی حاشیه درست می‌کنند و باید باهوش‌تر عمل کرد.

 

وی افزود: در بازی دیشب نبود مسلمان احساس شد هرچند که از سروش انتظار بیشتری می‌رود. او پسر خوبی است و می‌تواند کمک بیشتری به پرسپولیس بکند. ما در آسیا با تیم‌های تا دندان مسلح بازی داریم و می‌توانیم خارجی‌های بهتری داشته باشیم یا یکی، 2 تا را عوض کنیم. آسیا شوخی‌بردار نیست و شاید در یک بازی 6، 5 بازیکن را از دست بدهید.

 

میناوند در مورد اینکه پرسپولیس چپ پای مطمئنی ندارد، گفت: این به اول فصل و به تفکرات مربی برمی‌گردد. پرسپولیس به جز من، همیشه بهترین چپ پاها را داشته و الان هم انصاری هست که در پست دیگری بازی می‌کند. اما در این بین ربیع‌خواه خیلی مظلوم واقع شده چون این بچه در پست غیرتخصصی بازی می‌کند و حتی به فردوسی‌پور هم گفتم اینطور انتقاد کردن از او درست نیست. بازیکنان آن چیزی که سرمربی از آنها می‌خواهد را انجام می‌دهند. در این بین وحید امیری جلوی ربیع‌خواه بازی می‌کند که با وجود دوندگی زیاد به عقب نمی‌آید و برانکو هم همین را می‌خواهد و من با طرز فکر او به خوبی آشنا هستم.

 

وی گفت: برانکو بعد از اینکه از تیم‌ملی رفت، 4، 3 قهرمانی آورده و به پختگی عجیبی رسیده و من این برانکو را بیشتر از آن برانکوی تیم‌ملی دوست دارم. با این حال دشمنان در کمین نشسته‌اند و نباید به آنها اجازه داد تا برای شکست پرسپولیس نقشه بکشند؛ به خصوص الان که 2 رقیب جدی وجود دارد، باید هوشیارانه عمل کرد تا بتوانیم قهرمانی را به دست بیاورم.

 

میناوند در مورد طرفداری علیفر از پرسپولیس گفت: این موضوع دروغ 13 است. بازیکنان بازی کردند و علیفر هم گزارش خود را کرد و این حرفها زشت است. 10 بار هم پرسپولیس در شهرستان‌ها بازی کرده و از حریفش طرفداری کرده‌اند. من علیفر را دوست دارم اما اینکه علیفر پرسپولیسی است، حرف مسخره‌ای است.

 

وی در مورد درگیری برانکو و کی‌روش گفت: آن زمان که کی‌روش را تخریب می‌کردند، من طرفدار او بودم و خیلی دوستش دارم اما الان کاملا حق با برانکو است و این دفعه آخر او درست می‌گفت. قهر کردن سر هر چیزی لوس شده و کی‌روش طوری رفتار می‌کند که انگار فقط فوتبال را او می‌داند. اما خیلی بازیکنان بزرگ مثل علی کریمی و افراد دیگر هستند که در دنیای فوتبال اینطور مسائل را تجربه کرده‌اند و امیدوارم با پادرمیانی بزرگ‌ترها این مسائل حل شود.

 

میناوند گفت: برانکو اصلا غیرمنطقی نیست چون با او کار کردم اما یکسری آدم‌ها این وسط فاصله را هم بیشتر می‌کنند و باید کمک کرد تا فاصله‌ها کمتر شود چون اگر از پرسپولیس بازیکن دعوت نشود، این تیم هم ضربه می‌خورد.

 

هافبک سابق تیم ملی در مورد اینکه برخی هواداران در فضای مجازی به رفیعی توهین کرده‌اند گفت: لاکردار دنیای مجازی! بگذارید هرچه می‌خواهند بگویند. همه توصیه می‌کنند اما اتفاقی نمی‌افتد اما سروش کار خودش بکند و او منطقی است و این چیزها اذیتش نمی‌کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه