همراه ما باشید

  سرمربی گسترش فولاد گفت: ما هم می‌توانیم معترض باشیم که چرا سیدجلال حسینی با آن نوع اعتراض پیاپی و عجیبی که داشت اخراج نشد؟ !

ادعاهای عجیب کمالوند به رغم اعتراف ابراهیم زاده به دریافت دو کارت زرد

ادعاهای عجیب کمالوند به رغم اعتراف ابراهیم زاده به دریافت دو کارت زرد

پیروزی نیوز - ادعاهای عجیب کمالوند به رغم اعتراف ابراهیم زاده به دریافت دو کارت زرد


فراز کمالوند در خصوص دیدار شب گذشته تیمش مقابل پرسپولیس و همچنین سایر مسائل مربوط به گسترش فولاد گفت و گویی را انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

**به نوعی با تیم ملی بازی داشتیم، نه پرسپولیس

بازی خوبی بود. خیلی خوب بازی کردیم و حریف را بستیم. پرسپولیس ۸ بازیکن ملی پوش داشت و به نوعی با تیم ملی بازی می کردیم. هوادار زیادی هم در ورزشگاه حضور داشت و آنها از این عامل بهره برده و در کنار کیفیتی که داشتند به برتری رسیدند. در هر صورت تا دقایق پایانی بازی که دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم فوتبال قابل قبولی را ارائه کردیم و نسبت به بازی های گذشته پرسپولیس کمترین شانس گلزنی را به حریف دادیم. آنها از بازیکنان باکیفیت خود در لحظات حساس استفاده کرده و به گل رسیدند. به اعتقادم بازیکنانم آنچه در توان داشتند را گذاشتند و خیلی هم خوب بازی کردند. درست است امتیازی برای ما به دست نیامد اما از بازی بچه‌هایم کاملا راضی هستم.

**بازیکنانم ضعیف کار نکردند و از آنها راضی هستم

بازیکنانم خوب بودند اما چون تحت فشار بودیم نمایش آنها به چشم نیامد. پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است و به شدت به دنبال ۳ امتیاز بود و فشار زیادی وارد کرد. بچه‌های ما تلاش کردند و هر آنچه در توان داشتند گذاشتند. درست است که به آنچه که می خواستیم نرسیدیم اما هیچکدام ضعیف کار نکردند و از همه آنها رضایت دارم.

**برای مساوی هم نیامده بودیم

ما حتی برای مساوی هم نیامده بودیم چون اگر برای مساوی بیایید می‌بازید اما دنبال آن بودیم که سیستم را طوری طراحی کنیم که دروازه را بسته نگه داشته و در ضدحملات هم به گل برسیم که در یکی دو صحنه هم شانس صد در صد گلزنی هم داشتیم. فکر می‌کنم فشاری که تماشاگر حریف به تیم ما آورد و جوی که ایجاد کرد روی بالا رفتن انگیزه پرسپولیسی‌ها بسیار تاثیرگذار بود.

**مگنو کارت زرد اول را گرفت، نه ابراهیم‌زاده

در مجموع صالحی به صحنه‌ها نزدیک بود و تصمیماتی هم که گرفت ممکن بود هر فرد دیگری هم اشتباهاتی را مرتکب می‌شد اما درخصوص موضوع دو بار کارت گرفتن ابراهیم‌زاده، صالحی اعتقاد داشت که کارت اول را بعد از خطای ابراهیم‌زاده به مگنو باتیستا به خاطر اعتراضش داده است. اما به موازات این موضوع ما هم می‌توانیم معترض باشیم که چرا سیدجلال حسینی با آن نوع اعتراض پیاپی و عجیبی که داشت اخراج نشد؟! داوری بازی دیشب چیز یکطرفه‌ای نبود و اگر هم اشتباهی بود برای هر دو تیم بود اما در مجموع صالحی داور بدی نیست و از داورهای زبده و باتجربه کشور است.

**از شجاعیان راضی هستم

شجاعیان خیلی خوب بود و من از او راضی بودم. من معتقدم که داریوش از حالا به بعد راه خودش را پیدا کرد. با صحبت‌هایی که کردیم فهمید که باید چه کاری انجام دهد. او بازیکن توانمندی است و دیشب هم خوب دوید و هم خوب تلاش کرد و جنگید و من از او راضی هستم.

**خسوس می‌خواست دستکشش را عوض کند!

درباره اینکه چرا خسوس در عکس تیمی قرار نداشت این امر به این دلیل بود که او می‌خواست دستکشش یا یک چیز دیگری را عوض کند و بحث حاشیه‌ای مطرح نبود.

**برای جذب انصاری نامه‌ای به استقلال نزدیم

ما به دنبال بازیکنان آزاد هستیم اما اگر بدانیم جابر انصاری از استقلال آزاد می‌شود با توجه به اینکه بازیکن قبلی ما بوده است بسیار علاقمند به جذب وی هستیم. ما مذاکره‌ای با انصاری نکردیم چون صحیح نیست با بازیکنی که طرف قرارداد باشگاه است، مذاکره کنیم. با این حال نه مذاکره‌ای با این بازیکن داشتیم و نه نامه‌ای به استقلال برای جذب او زدیم. البته لیست ما هنوز جا دارد و اگر بازیکنی به درد ما بخورد برای جذب او اقدام می‌کنیم.

**تراکتورسازی برای قهرمانی کم شانس نیست

به نظرم از بین پرسپولیس و تراکتورسازی یک تیم قهرمان می‌شود. البته چون پرسپولیس ۴ امتیاز بیشتر دارد این تصور به وجود می‌آید که این تیم قهرمان می‌شود اما تراکتور هم کم شانس نیست. به نظرم بازی رو در روی این دو تیم بسیار تعیین کننده است.

**آدم‌های بیکار دنبال برخی مسائل هستند

برخی ها می‌خواهند آن چیزی که در ذهن خود دارند را مطرح کنند و من نمی‌توانم در خصوص ذهن مردم هم تصمیم بگیرم. اما منظور من از جیب به جیب شدن امتیازات آذربایجان آن چیزی نیست که برداشت می‌شود. من گفتم در تمام دیدارهای رو در روی تیم‌های آذربایجانی بهتر است ۳ امتیاز در این شهر بماند. الان به طور مثال تراکتورسازی با ماشین سازی بازی دارد و مساوی برای هر دو تیم بد است. ضمن اینکه هدفگذاری ما تیم ششم جدول است در پایان فصل هرچه پایین تر باشیم ۱۰ درصد از قراردادها کسر می‌شود و اصلا عقلانی نیست بخواهیم خدای ناکرده به راه دادن به حریفان فکر کنیم. آدم‌های بیکار دنبال این طور مسائل می‌روند.

**جلوی ذوب‌آهن می‌خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم

همه بازی‌ها سخت است از جمله دیدار با ذوب‌آهن. به هر صورت به دنبال آن هستیم تا از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه