همراه ما باشید

ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران گام اول در جام جهانی 2017 را با پیروزی مقابل مکزیک پشت سر گذاشتند.

شروع درخشان تیم ساحلی ایران در جام جهانی

شروع درخشان تیم ساحلی ایران در جام جهانی

پیروزی نیوز - شروع درخشان تیم ساحلی ایران در جام جهانی

به گزارش پیروزی‌دیلی، جام جهانی ساحلی 2017 باهاما از ساعت 24 پنج‌شنبه شب(16 به وقت محلی) با دیدار تیم‌های ایران و مکزیک از گروه B رسما آغاز شد.


12 دقیقه ابتدایی این مسابقه بدون گل خاتمه یافت اما در دقیقه 8 تایم دوم پیمان حسینی، دروازه‌بان ایران که موقعیت‌های زیادی تا قبل از این خلق کرده بود با شوت راه دور تماشایی به کنج دروازه مکزیک، گل اول جام جهانی ساحلی را برای ایران به ثمر رساند اما دو دقیقه پس از آن مکزیک هم با یک ضربه دیدنی توسط بنجامین مسکو گل تساوی را زد تا دومین تایم هم با تساوی یک بر یک به اتمام برسد.

 

رومون مالدونادو 21 ثانیه بعد از شروع تایم سوم و آخر با ضربه سر دروازه ایران را باز کرد ولی شاگردان محمدحسین میرشمسی به بازی برگشتند و با پاس خوب پیمان حسینی و شوت پای چپ دقیق امیرحسین اکبری در دقیقه 15 به گل دوم رسیدند تا بازی مساوی دنبال شود.


ایران که به دنبال پیروزی در این مسابقه بود و حملات زیادی انجام داد، در پنج دقیقه و 43 ثانیه به پایان مسابقه با ضربه پنالتی محمد احمدزاده به سومین گل دست یافت تا در شروع جام جهانی فوتبال ساحلی به پیروزی ارزشمند 3 بر 2 مقابل مکزیک برسد.

 

دیدار تیم‌های نیجریه و ایتالیا دیگر رقبای تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در گروه B از ساعت 3:30 بامداد امروز جمعه آغاز می‌شود.


دومین بازی ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران در جام جهانی باهاما ساعت 24 روز شنبه هفته آینده مقابل ایتالیا خواهد بود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه