همراه ما باشید

فرزند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس آخرین وضعیت جسمانی پدرش را تشریح کرد.

آشتیانی: وضعیت پدرم نسبت به روز گذشته خیلی بهتر شده است/ از مردم می‌خواهم برای او دعا کنند

آشتیانی: وضعیت پدرم نسبت به روز گذشته خیلی بهتر شده است/ از مردم می‌خواهم برای او دعا کنند

پیروزی نیوز - آشتیانی: وضعیت پدرم نسبت به روز گذشته خیلی بهتر شده است/ از مردم می‌خواهم برای او دعا کنند

به گزارش پیروزی دیلی، اردلان آشتیانی در خصوص وضعیت پدرش که این روزها در بیمارستان بستری است، گفت: صبح دیروز پدرم هوشیاری نداشت اما از دیروز بعدازظهر چشم‌هایش را باز کرد امروز هم که او را دیدم وضعیتش خدا را شکر خیلی بهتر بود و می‌توانست تکان بخورد اما به هر حال هنوز به او دستگاه وصل است.

وی ادامه داد: پزشکان معالج پدرم گفته‌اند که او باید آنژیو بشود و اگر امروز حال او بهتر شود دستگاه‌ها را از روی او برمی‌دارند. پدرم فعلاً به دلیل همین دستگاه‌ها نمی‌تواند صحبت کند اما به هوش است و حتی دیروز گریه می‌کرد و باورش نمی‌شد که این طور شده است. از همه مردم می‌خواهم همان‌طور که در همه این سال‌ها برای پدرم دعا کردند او را از دعاهای خود بی‌نصیب نگذارند و برای او دعا کنند تا هر چه زودتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد.

آشتیانی تصریح کرد: روز گذشته علی پروین، محمد پنجعلی، مهدی طارمی، محسن مسلمان و ... به ملاقات پدرم آمدند و حتی پدرم با ‌آقای پروین ارتباط هم گرفت و متوجه شد که او بالای سرش آمده است. از وزیر ورزش و جوانان هم تشکر می‌کنم که به صورت تلفنی جویای احوال پدرم شد و ان‌شاءالله با دعای خیر مردم پدرم بتواند این شرایط را سپری کند و مجدداً با سلامت کامل به منزل برگردد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه