همراه ما باشید

مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: ابتدا استقلالی ها اعتصاب کردند و نتیجه گرفتند!

ذوالفقارنسب: اگر باشگاه 80 درصد پرداختی داشته اقدام بازیکنان اشتباه است

ذوالفقارنسب: اگر باشگاه 80 درصد پرداختی داشته اقدام بازیکنان اشتباه است

پیروزی نیوز - ذوالفقارنسب: اگر باشگاه 80 درصد پرداختی داشته اقدام بازیکنان اشتباه است

به گزارش سایت پیروزی دیلی، بیژن ذوالفقارنسب در  درباره اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از طریق رسانه ها مطلع شدم که چنین اتفاقی رخ داده است. این یک پدیده جدید در فوتبال ایران است. ابتدا استقلالی ها این کار را انجام دادند و نتیجه هم گرفتند و دریافتی داشتند و حالا در باشگاه پرسپولیس این اتفاق رخ داده است.

 وی افزود: پیش از این باتوجه به بحث سامانه هواداری خیلی ها فکر می کردند که باشگاه پرسپولیس مشکل مالی ندارد اما اتفاق اخیر نشان داد که یا واقعا از وضعیت مالی خود راضی بودند و یا آنکه بازیکنانی پولی را گرفته اند و حالا مبلغ بیشتری را طلب کرده اند. تا جایی که شنیده می شود آنها 70، 80 درصد از پول خود را گرفته اند که اگر این موضوع درست باشد کارشان مبنی بر اعتصاب درست نیست. زیرا بر اساس قوانین، باشگاهها قبل از پایان فصل ملزم به پرداخت همه پول بازیکنان نیستند.

 ذوالفقارنسب در پایان گفت: در فوتبال جهان کمتر شاهد این اتفاقات هستیم و چند سال قبل در ایتالیا بازیکنان یک تیم دست به چنین کاری زدند و آنها هم حدود دوسال بود که پولی نگرفته بودند. اینجا واقعا اگر باشگاه 80 درصد پرداختی داشته اقدام بازیکنان اشتباه است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه