همراه ما باشید

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:فوتبال پرسپولیس یک لول بالاتر از الوحده است و امیدوارم دست پر به ایران برگردند.  

کاشانی در واکنش به مصاحبه کیروش؛ مسایل حل شده و پرسپولیسی ها به تیم ملی دعوت می شوند

کاشانی در واکنش به مصاحبه کیروش؛ مسایل حل شده و پرسپولیسی ها به تیم ملی دعوت می شوند

پیروزی نیوز - کاشانی در واکنش به مصاحبه کیروش؛ مسایل حل شده و پرسپولیسی ها به تیم ملی دعوت می شوند

به گزارش پیروزی دیلی، جعفر کاشانی در واکنش به مصاحبه منتشر شده کارلوس کی‌روش که مدعی شده تا برانکو ایوانکوویچ عذر‌خواهی نکند، بازیکنان پرسپولیس را دعوت نخواهد کرد، می‌گوید این مصاحبه‌ها را جدی نگیرید چون مشکل حل می‌شود.

 

وی با روحیه دادن به ملی‌پوشان پرسپولیس می‌گوید نگران نباشند چرا که آنها با توجه به شایستگی های فنی که دارند به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.

 

اظهارات کاشانی را در ادامه می خوانید:

 

* کی‌روش دعوت بازیکنان پرسپولیس به تیم‌ملی را منوط به عذرخواهی برانکو کرده است؟

- جدی نگیرید این‌ها همه حل می‌شود. پرسپولیس بیش از هشت بازیکن دارد که شایستگی دعوت به تیم ملی را دارند و مطمئن باشید دعوت می‌شوند.

 

* چرا باید درست در زمانی که پرسپولیس بازی حساسی دارد این حرف‌ها زده شود‌؟

- البته من بعید می‌دانم که چنین حرفی زده شده باشد اما چرا اینکه الان انعکاس داده می‌شود کار درستی نیست. بازی پرسپولیس در آسیا حکم بازی ملی دارد و نباید تمرکز و آرامش بازیکنان در چنین شرایطی به هم بریزد. بنابر‌این من هم تایید نمی‌کنم.

 

* باشگاه نمی‌خواهد در این موضوع دخالت کند؟

- مطمئنا باشگاه پیگیر تمام موضوعات هست و نمی گذارد حقی از بازیکنان و منافع پرسپولیس ضایع شود اما شما مطمئن باشید مشکلی بابت بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی نیست.

 

* با این اوصاف بازیکنان و هواداران باید خاطرشان بابت دعوت به تیم ملی آسوده باشد؟

- تیم ملی همیشه از بهترین و نخبه ترین بازیکنان تشکیل می‌شود بنابراین شما نگران نباشید چرا که بیش از هشت بازیکن پرسپولیس چنین شرایطی دارند و به تیم ملی دعوت می‌شوند و نیز هیچ مشکلی قابل حل شدن نیست. من معتقدم هر موقع دو تیم پرسپولیس و استقلال آماده و قوی بودند ما تیم ملی قوی داشتیم. بنابراین الان نباید به هیچ وجه این دو تیم را با چنین مسایلی تضعیف کنیم. باشگاه پرسپولیس همیشه از تیم ملی حمایت کرده و این حمایت ادامه دارد و هواداران هم از تیم ملی حمایت می‌کنند. بنابراین نگران نباشند چرا که شاهد درخشش آنها در تیم ملی خواهیم بود.

 

* بازی با الوحده را چطور می‌بینید؟

- خدا را شکر تیم در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد  و همه چیز برای اولین پیروزی در آسیا فراهم است. البته نباید حریف را دست کم گرفت چرا که در خانه اش بازی می‌کند، اما فوتبال پرسپولیس یک لول بالاتر از آنهاست و امیدوارم دست پر به ایران برگردند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه