همراه ما باشید

پرسپولیس در شرایط جوی برابر الوحده امارات قرار می‌گیرد که مشابه آن را در بازی با الهلال تجربه کرد و دوشنبه شب نیز در هنگام تمرین با آن روبرو خواهد بود.

اعلام شرایط جوی برای دیدار پرسپولیس برابر الوحده

اعلام شرایط جوی برای دیدار پرسپولیس برابر الوحده

پیروزی نیوز - اعلام شرایط جوی برای دیدار پرسپولیس برابر الوحده

به گزارش سایت پیروزی دیلی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گذشته از دیروز و امروز که با هوای ابری و گاهی باران روبرو شد، پرسپولیس در طول مدت حضور در عمان و امارات شرایط جوی بهاری و با ثباتی را تجربه کرد که در بازی با الوحده نیز طبق پیش‌بینی‌ها با مشابه آن روبرو می‌شود. 

 طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی، ابوظبی روز سه‌شنبه در ساعت 19 به وقت محلی که زمان آغاز بازی خواهد بود، دمایی بین 20 تا 21 درجه سانتیگراد را با رطوبت نزدیک به 60 درصد تجربه خواهد کرد. شرایط جوی تهران در همین زمان حدود 11 درجه سانتیگراد و 20 درصد رطوبت خواهد بود. پرسپولیس دوشنبه شب در تمرینی که همزمان با ساعت برگزاری مسابقه خواهد بود، دمای هوای 19 تا 20 درجه و رطوبت 55 درصدی را طبق پیش‌بینی‌ها تجربه خواهد کرد. 

 پیش‌بینی‌های هواشناسی امروز برای دبی در ساعت‌های بین 16 تا 17 به وقت محلی احتمال بارش باران را اعلام کرده است. سرخپوشان در تمرین دیروز هم با بارش نم نم باران روبرو شدند که نشاط بیشتری به تمرین تیم بخشید.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه