همراه ما باشید

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: برانکو به خاطر منافع ملی، حمایت خودش را از تیم ملی اعلام کرده و دیگر درست نیست اینقدر به او بابت عذرخواهی از کی‌روش فشار بیاورند.

ذوالفقارنسب:خواسته کی‌روش عذرخواهی برانکو نیست، دنبال اخراجش است!

ذوالفقارنسب:خواسته کی‌روش عذرخواهی برانکو نیست، دنبال اخراجش است!

پیروزی نیوز - ذوالفقارنسب:خواسته کی‌روش عذرخواهی برانکو نیست، دنبال اخراجش است!


به گزارش پیروزی دیلی ، بیژن ذوالفقارنسب در خصوص اینکه گفته می‌شود کارلوس کی‌روش شرط دعوت ملی‌پوشان پرسپولیس را به عذرخواهی برانکو منوط کرده، اظهار داشت: این کار کی‌روش و درخواستی که داشته، اگر درست باشد اصلاً درست نیست و به نظرم او کاملاً در حال انجام یک اشتباه بزرگ است. اصلاً کی‌روش فکر کرده اگر این کار را بکند فردا روزی در تهران و ورزشگاه آزادی چطور می‌خواهد مقابل هواداران پرشمار این تیم قرار بگیرد؟

وی ادامه داد: با این همه به نظرم کی‌روش با این کار خودش اهداف دیگری را دنبال می‌کند و می‌خواهد با این کارها فدراسیون، او را اخراج کند و این رفتارها و صحبت‌های اخیرش همه بهانه‌جویی است تا به این خواسته خودش برسد. کی‌روش چرا باید دنبال عذرخواهی برانکو باشد در حالی که مهمترین کار او به جای این بهانه‌جویی‌ها، رساندن تیم ملی به جام جهانی و انجام درست وظیفه‌اش است.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره اینکه آیا با توجه به موقعیت حساس تیم ملی، برانکو با عذرخواهی می‌تواند فضا را آرام کند و آیا این کار او درست خواهد بود، گفت: به نظرم من اصلاً برانکو نباید چنین کاری را بکند، مگر این‌همه کی‌روش رفتار ناشایست داشته، از کسی عذرخواهی کرده است؟ نمی‌خواهم از برانکو دفاع کنم اما به نظرم این مربی کاری نکرده که بخواهد از کی‌روش عذرخواهی کند.


ذوالفقارنسب در پایان گفت: شاید خیلی‌ها بگویند برانکو با این کارش، بزرگی خودش را به خاطر منافع ملی ایران نشان خواهد داد اما به نظرم این اتفاق نباید بیفتد چون یک بدعت غلط و اشتباه خواهد شد که دیگر هر کاری که به نفع کی‌روش نبود آن وقت او با کوچکترین انتقاد از همه انتظار عذرخواهی داشته باشد. برانکو را همه تحت فشار گذاشتند و دیدید که از تیم ملی هم حمایت کرد و بیش از این نباید اصرار داشته باشیم.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه