همراه ما باشید

سیر تا پیاز تصمیم برانکو برای بازگرداندن رضاییان و علیپور برانکو ایوانکوویچ در یک تصمیم قاطع تصمیم به بازگرداندن رامین رضاییان و علی علیپور از اردوی دوبی گرفت.

گزارش ویژه از اتفاقات اردوی پرسپولیس / برانکو در جلسه با مسئولان باشگاه چه گفت؟

گزارش ویژه از اتفاقات اردوی پرسپولیس / برانکو در جلسه با مسئولان باشگاه چه گفت؟

پیروزی نیوز - گزارش ویژه از اتفاقات اردوی پرسپولیس / برانکو در جلسه با مسئولان باشگاه چه گفت؟

به گزارش سایت پیروزی دیلی، ساعاتی پیش برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در اقدامی غیر منتظره ، دو بازیکن خاطی تمرین امروز تیمش را اخراج کرد.درگیری لفظی علی علیپور و رامین رضاییان باعث شد تا هر دو بازیکن مازنی پرسپولیس از سوی آقای سرمربی ، از ادامه حضور در اردوی این تیم برای بازی با الوحده امارات منع شوند.آن چه در ادامه می خوانید گزارشی است از اتفاقاتی که باعث اتخاذ این تصمیم از سوی برانکو شد. 

 درگیری لفظی در تمرین 
این که بین رضاییان و علیپور در تمرین امروز چه گذشت نمی توان حکم قطعی داد.درگیری بر سر یک توپ،بحث دو بازیکن و ادامه این بحث و اضافه شدن چاشنی خشونت به این بحث از جمله خبرهایی است که از اردوی دوبی به تهران مخابره شده اما هر چه بود برانکو بدون معطلی همچون داورانی که بلادرنگ پس از به ثمر رسیدن گل توسط یکی از تیم ها به سمت مرکز میدان می دوند، تصمیم به دیپورت رضاییان و البته علیپور کرده است. 

 به آنها بگویید اخراجند 
برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین به مسئولان باشگاه اعلام میکند که این دو بازیکن باید به تهران برگردند.بی برو برگرد:"همین حالا برایشان بلیط بگیرید تا برگردند." از برانکو سوال می شود:"قبل از بازی با الوحده؟" برانکو با لحنی معنادار می گوید:"NOW (همین الان) " . تاکید برانکو مسئولان باشگاه را شگفت زده می کند.او را کمتر این گونه برآشفته دیده اند.به همین دلیل از او می خواهند کمی صبور باشد. 

 کار به تشکیل جلسه کشید 
مسئولان پرسپولیس با طاهری تماس می گیرند و او را در جریان می گذراند.سپس با دستور طاهری با برانکو جلسه ای را برگزار می کنند.به برانکو می گویند که بهتر است عجله نکند و در حالت ناراحتی و عصبی تصمیمی نگیردوبرانکو هم با چشم های متعجب تاکید میکند که اصلا عصبی نیست و پشت این تصمیم او منطق است نه خشم! سرمربی کروات پرسپولیس با خونسردی خاصی همه چیز را توضیح میدهد و دلایلش را برای دیپورت رضاییان و البته علیپور اعلام میکند.دلایلی که همگی محکمه پسند هستند و قانع کننده.معمولا در بحث و گفتمان یا باید متقاعد شوی یا از این هنر برخوردار باشی که طرف مقابلت را متقاعد کنی.در این جلسه برانکو خیلی راحت مسئولان را متقاعد می کند و خلاص! 

 ...و اما دلایل برانکو 
 از ما نخواهید با توجه به این که در این جلسه نبودیم همه چیز را توضیح دهیم و از تمام مفاد آن باخبر باشیم.اما وقتی کف دستمان را بو میکنیم به اینجا می رسیم که برانکو از رضاییان تا حد زیادی ناراحت است.به هرحال آنهایی که با برانکو قرابت بیشتری دارند می دانند که او هنوز هم بابت برخی رخدادها از شاگردش ناراحت است.از اتفاقات ابتدای فصل و رفتن رضاییان به ترکیه و چندین و چند موضوع دیگر. به هر حال معلوم نیست که برانکو این مسائل را در جلسه مطرح کرده یا نه اما هر چه هست بدانید که او با بردباری خاصی دلایلش را عنوان می کند و مسئولان باشگاه نیز پس از تماس با طاهری و در جریان گذاشتن او با برگرداندن دو بازیکن مازنی موافقت می کنند. 

 باشگاه خبر را اعلام کند! 
برانکو در اقدامی جالب از باشگاه خواست تا این خبر توسط سایت رسمی باشگاه اعلام شود. 

 بلیط ها را ببینم 
موضوع وقتی جالب می شود که برانکو تا آخرین لحظه پیگیر بازگشت شاگردانش به تهران بود.او حتی به درخواست تهیه بلیط برای شاگردان بی انضباطش هم راضی نشد و اعلام کرد باید مدارک رزرو شدن بلیط ها را خودش ببیند تا خیالش راحت شود و ...! به هر حال آن چه قطعی به نظر می رسد این است که بسیاری از نیروها برای بخشیده شدن این دو بازیکن بسیج شده اند و از همین حالا می توان پیش بینی کرد که هر چقدر بازگشت علیپور محتمل باشد، بسیار بعید است که برانکو این بار رضاییان را ببخشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه