همراه ما باشید

ستاره آلمانی باشگاه منچستریونایتد به آمریکا سفر کرد تا به صورت رسمی به هواداران باشگاه جدیدش معرفی شود.

استقبال هواداران شیکاگو فایر از شواین‌اشتایگر

استقبال هواداران شیکاگو فایر از شواین‌اشتایگر

پیروزی نیوز - استقبال هواداران شیکاگو فایر از شواین‌اشتایگر

به گزارش پیروزی دیلی، باستین شواین اشتایگر برای رسمی کردن انتقالش به تیم فوتبال شیکاگو فایر همراه با نامزدش آنا ایوانوویچ راهی آمریکا شد.
 
هافیک آلمانی و سابق منچستریونایتد به زودی به هواداران باشگاه جدیدش معرفی خواهد شد. این در حالی است که علاقمندان و طرفداران باشگاه شیکاگو استقبال باشکوهی از «شواینی» در هنگام ورود به فرودگاه داشتند.

کاپیتان سابق تیم فوتبال بایرن مونیخ حالا زندگی جدیدی در کشور آمریکا خواهد داشت. بازیکنی که با تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ به افتخارات بزرگی دست پیدا کرده است. ستاره «ژرمن‌ها» مدتی پیش هم از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. وی حالا فرصت بیشتری برای لذت بردن از زندگی و بازی در باشگاه جدیدش خواهد داشت.

در سال‌های اخیر ستارگان زیادی از فوتبال اروپا راهی لیگ MLS شدند تا سال‌های پایانی فوتبال خود را در آنجا پشت سر بگذارند. فرانک لمپارد، دیوید بکام، استیون جرارد، دیدیه دروگبا، جووینکو، داوید ویا، آندره‌آ پیرلو، پله، فرانتس بکن‌باوئر، تیری آانری و بسیاری بازیکنان دیگر، ستاره‌هایی بودند که سابقه حضور در لیگ آمریکا را دارند. برخی از این بازیکنان همچنان در این لیگ مشغول بازی هستند.
 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه