همراه ما باشید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ما از پرسپولیس طلبکاریم اما مدیران این باشگاه با وجود قول و وعده به ما بدقولی کردند تا پایان سال ۹۵ برای ما بد باشد.

فنونی زاده:سال ۹۶،سال موفقیت های پرسپولیس است

فنونی زاده:سال ۹۶،سال موفقیت های پرسپولیس است

پیروزی نیوز - فنونی زاده:سال ۹۶،سال موفقیت های پرسپولیس است

به گزارش پیروزی دیلی،مرتضی فنونی زاده در مورد اینکه سال ۹۵ برای شما چطور بود گفت: سال خوبی برای من در زندگی شخصی بود اما در زندگی ورزشی خیلی خوب نبود. من به همراه چند نفر دیگر از پیشکسوتان پرسپولیسی از این باشگاه طلبکاریم اما پول ما را نمی دهند.

 

وی ادامه داد: با اینکه بارها به باشگاه رفتیم تا حق مان را بگیریم اما هر بار فقط وعده دادند و این موضوع باعث شد تا حتی به وزارت ورزش هم برویم و به همین دلیل پایان سال ۹۵ برای ما خوب نبود. ما با این کارها مقابل هواداران قرار نمی گیریم اما پول خودمان را می خواهیم.

 

فنونی زاده تصریح کرد: به دنبال پول زور نیستیم. آیا خود شما حاضر هستید بدون پول کار کنید؟ ما در سرما و گرما کار کردیم اما پول ما را ندادند و حتی علیه ما مصاحبه هم کردند.

 

این پیشکسوت فوتبال در خصوص اینکه سال ۹۶ را برای پرسپولیس چطور می بینید اظهار داشت: به نظرم به زودی قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر قطعی می شود و این تیم می تواند حتی در لیگ قهرمانان آسیا هم به موفقیت های خوبی برسد. شاید سال ۹۶ بتواند سال موفقیت های خوبی برای پرسپولیس باشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه