همراه ما باشید

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان از نتیجه کسب شده برابر چین ابراز خرسندی و از هواداران ایرانی تمجید کرد.

جهانبخش: حمایت هواداران در نوروز فوق‌العاده بود/چینی‌ها با لیپی پیشرفت خوبی کردند

جهانبخش: حمایت هواداران در نوروز فوق‌العاده بود/چینی‌ها با لیپی پیشرفت خوبی کردند

پیروزی نیوز - جهانبخش: حمایت هواداران در نوروز فوق‌العاده بود/چینی‌ها با لیپی پیشرفت خوبی کردند

به گزارش سایت پیروزی دیلی و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد سه‌شنبه عصر در ورزشگاه آزادی با برتری یک بر صفر برابر چین، گام بلندی برای صعود به جام جهانی برداشته باشد. 

 علیرضا جهانبخش که در این بازی تاثیر بالایی در کسب نتیجه داشت و بارها با حرکات موثر خود در زمین مسابقه روی دروازه چینی‌ها خطرساز شده بود، درباره این بازی مهم با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به گفت‌وگو نشست. 

 علیرضا جهانبخش با ابراز خرسندی از نتیجه کسب شده برابر چین، گفت: ما شانس‌های زیادی برای گلزنی خلق کردیم ولی متاسفانه تنها یک گل به ثمر رساندیم. با این حال چیزی که مهم بود این است که سه امتیاز مسابقه را کسب کردیم و بابت این موضوع کاملا خوشحالیم. ایران در حالی این برد را کسب کرد که در اواسط تعطیلات عید نوروز قرار دارد تا به نوعی مردم ایران عیدی خودشان را بابت دو پیروزی اخیر برابر قطر و چین کسب کرده باشند. 

 جهانبخش ادامه داد: هواداران ما برابر چین فوق‌العاده بودند. حمایت آنها آن هم در عید نوروز بی‌نظیر بود. به خوبی از ما حمایت کردند و فکر می‌کنم توانستیم آنها را خوشحال به خانه‌ها بفرستیم.

 جهانبخش در پایان صحبت‌های خود گفت: فکر می‌کنم اگر با بازی رفت آنها را مقایسه کنیم، می‌بینیم که پیشرفت خوبی داشته‌اند و شانس‌های خوبی برای گلزنی خلق کرده‌اند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه