همراه ما باشید

در شرایطی که اخبار متفاوتی از جزییات درگیری دو بازیکن پرسپولیس در دبی و تصمیم برانکو برای بازگرداندن آنها به ایران منتشر شده، هنوز علت اختلاف دو بازیکن پرسپولیس اعلام نشده است.

علت درگیری در تمرین پرسپولیسی مشخص شد/برانکو ابتدا گفته بود این دونفر در لیست هجده نفر نیستند

علت درگیری در تمرین پرسپولیسی مشخص شد/برانکو ابتدا گفته بود این دونفر در لیست هجده نفر نیستند

پیروزی نیوز - علت درگیری در تمرین پرسپولیسی مشخص شد/برانکو ابتدا گفته بود این دونفر در لیست هجده نفر نیستند

به گزارش سایت پیروزی دیلی، خبرنگار ما از علت اصلی این درگیری اطلاع پیدا کرده و ماجرا از این قرار است که ابتدا رضاییان در تمرین پرسپولیس با محسن ربیع خواه اختلاف پیدا کرده است. 

 در تمرین روز گذشته و در شرایطی که بازیکنان اصلی و ذخیره در حال انجام بازی تمرینی بودند رضاییان پس از تکل محسن ربیع خواه بحث می کند و از او می خواهد آرام تر بازی کند. 

 در این بین علیپور وارد ماجرا می شود و به ربیع خواه می گوید به جای بحث کردن کار خودش را بکند و محکم بازی کند و همین مسئله باعث واکنش رضاییان و ایجاد درگیری لفظی بین این دو بازیکن می شود. 

 پس از این درگیری کریم باقری از هر دو بازیکن می خواهد تمرین را ترک کنند و از زمین بیرون بروند. رامین رضاییان وسایلش را جمع می کند و به هتل می رود اما علیپور کنار زمین می ماند تا تمرین تمام شود. سر میز شام برانکو اعلام می کند علیپور و رضاییان در لیست ۱۸ نفره بازی قرار ندارند و رضاییان پاسخ می دهد "مگر چه کار کرده ایم که بازی نکنیم و از لیست خط بخوریم"؛ و به اتاقش می رود. 

رفتار رضاییان باعث می شود برانکو اعلام کند دو بازیکن باید اردو را ترک کنند و به ایران بازگردند. با این حال و در شرایطی که علیپور برای بازگشت به ایران ظهر امروز به فرودگاه رفته رامین رضاییان خواهان دریافت پاسپورتش شده تا در امارات بماند و بازی پرسپولیس را تماشا کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه