همراه ما باشید

سرمربی پرسپولیس گفت:ما به دنبال پیروزی هستیم و تنها برای سه امتیاز بازی می‌کنیم.

برانکو:به دنبال پیروزی مقابل الوحده هستیم/موضوع دو بازیکن انضباطی بود

برانکو:به دنبال پیروزی مقابل الوحده هستیم/موضوع دو بازیکن انضباطی بود

پیروزی نیوز - برانکو:به دنبال پیروزی مقابل الوحده هستیم/موضوع دو بازیکن انضباطی بود

به گزارش سایت پیروزی دیلی، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الوحده اظهار داشت: از حضور در اینجا خوشحالم چون من سابقه کار در اینجا و شهر ابوظبی را داشته‌ام. ما به دنبال پیروزی هستیم و تنها برای سه امتیاز بازی می‌کنیم. 

وی ادامه داد:الوحده را به خوبی می شناسم و می‌دانم که آنها از بازیکنان خوب و قدرتمندی برخوردارند به همراه بازیکنانم، می‌دانیم که باید انتظار یک بازی سخت را داشته باشیم چون الوحده تیم قدرتمندی است که از بازیکنان بزرگی برخوردار است. ما هم آماده هستیم. 

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: 2 بازیکن را به خانه فرستادیم زیرا مشکلاتی پیش آمده بود. در تیم الوحده بازیکنانی مثل اسماعیل مطر و الحمادی پیش از این شاگرد من بودند و سابقه کار کردن با آنها را دارم. 

سرمربی پرسپولیس در واکنش به سوالی درباره بازگشت رضاییان و علیپور به تهران، گفت: بازگشت آنها به دلیل مسائل انضباطی بود. برانکو درباره غیبت این بازیکنان و اینکه چرا این اتفاق میان بازیکنان پرسپولیس رخ داده است، گفت: این اتفاق ممکن است رخ بدهد و حالا این اتفاق افتاده و من تصمیم گرفتم تا این دو نفر در کنار ما حضور نداشته باشند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه