همراه ما باشید

 حالا وقت حمایت است تا صعود آسیایی.

باشگاه،بازیکن و هوادار اتفاقات اخیر را فراموش کنند/#بیا تا قدر همدیگر بدانیم/حالا وقت حمایت است

باشگاه،بازیکن و هوادار اتفاقات اخیر را فراموش کنند/#بیا تا قدر همدیگر بدانیم/حالا وقت حمایت است

پیروزی نیوز - باشگاه،بازیکن و هوادار اتفاقات اخیر را فراموش کنند/#بیا تا قدر همدیگر بدانیم/حالا وقت حمایت است

یادداشت سردبیر-حسین قدوسی


اختصاصی پیروزی دیلی؛ بعد از قهرمانی پرسپولیس اتفاقات ناخوشایند در پی هم در حال شکل گرفتن است.انگار تاریخ دوباره حال  تکرار شدن است و گویی قرار نیست در هیچ دوره ای پرسپولیس پس از فتح جام ارامش را تجربه کند.هرگاه قهرمان شده ایم در فصل بعد از ان شاهد بروز بحران های متعدد بوده ایم و این بار حاشیه ها و بحران ها خیلی زودتر از حد تصور پرسپولیس را به چالش کشانده است.

تساوی مقابل الهلال و اما و اگرها برای صعود اسیایی وقتی با تمرین نکردن سرخ ها در سه روز متوالی همراه شد واکنش هایی را با خود بهمراه داشت.علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه دقایقی بعد از ترک ورزشگاه توسط بازیکنان تیم بدون تمرین کردن مدعی شد که بیشتر از هر تیمی پول نقد به بازیکنان داده.سرپرست باشگاه از پرداختی هشتاد درصدی می گوید و بازیکنان که پاداش قهرمانی و بردهای اخیر را دریافت نکرده و برخی از انها به زعم خود بابت فصل قبل مطالباتی دارند می گویند ما 60درصد از باشگاه طلب داریم .

در این شرایط نه تنها شاهد عدم تشویق بازیکنی در جریان بازی پرسپولیس و ذوب بودیم بلکه  حتی تشویق شدن عابدزاده و محرمی به نشانه یاد کردن از مردان باتعصب پیام هایی را برای مردانی دربرداشت که در مستطیل سبز در حال نبرد با حریفی بودند که امده بود در این اشفته بازار رکورد یک فصل بازی بدون سرخ ها در ازادی را درهم بشکند. در کنار این اتفاقات شعارهای تندی نیز سر داده می شود و انچه که واکنش تند و ناراحتی بازیکنان را دربرداشته این است که چرا"بی غیرت"خطاب شده اند.

مجموعه این کنش و واکنش ها و  این اتفاقات یعنی اینکه بین" باشگاه و بازیکن" و بین "بازیکن و هوادار "و حتی "پیشکسوت و بازیکن" و بطور کلی اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس شکاف ایجاد شده.
حال اگر این اختلافات و این شکاف ها مهار و ترمیم نشود نه تنها تیم فصل بعد پرسپولیس به حاشیه خواهد رفت بلکه صعود اسیایی هم در چنین فضایی میسر نخواهد بود.

در چنین شرایطی لازم است هم باشگاه و بازیکنان و هم هواداران هر اتفاقی که منجر به بروز شکاف و اختلاف بین انها شده را فراموش کنند و پیشکسوتان عزیز هم در مواجهه با سوالات خبرنگاران علیه این بازیکن و ان بازیکن حرفی نزنند که در نهایت دودش به چشم پرسپولیس رفته و حکم هیزم ریختن روی این اتش و شعله ور کردن ان داشته باشد.

لازم است و باید هر اتفاقی افتاده را فراموش کرد و بدنبال ایجاد وحدت و همدلی در نزد همه پرسپولیسی ها بود.باید دست در دست هم داد و اتش مهر و محبت را در این خانواده شعله ور کرد و حاشیه های تیم خراب کن را جمع کرد.باید هشیار بود و با #بیا تا قدر همدیگر بدانیم،#سواستفاده ممنوع،#اتحاد و همدلی و یا #حمایت تا صعود اسیایی در فضای مجازی نشان داد که راه تکرار موفقیت و قهرمانی ها را گم نکرده ایم.

اری هوادار.تاریخ پرسپولیس را که ورق بزنی پر بوده از بحران و حاشیه بعد از قهرمانی ها و این بار اگر می خواهیم سربلند و فاتح باقی بمانیم باید قدر همدیگر و این  موفقیت ها را  بدانیم و کاری کنیم همدلی جای این اختلافات و دلخوری ها را بگیرد.ایا فراموش کرده ایم که قهرمانی پرسپولیس در سایه همدلی و اتحاد رقم خورد؟ایا به همین زودی هم ما هواداران و هم باشگاه و بازیکن باید راه موفقیت را گم کنیم؟!ایا لازم نیست در پی اتفاقات روزهای اخیر هر فرد و گروهی به اندازه خود بپذیرد که چه اشتباهی داشته؟!ایا جز این است که  حفظ موفقیت و قهرمانی کاری بس سخت است و خیلی ها دوست ندارند این تیم محبوب و پرافتخار دوباره قهرمان شود؟!


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه