همراه ما باشید

باشگاه پرسپولیس از صادق محرمی خواسته تا برای تمدید بلندمدت قراردادش پای میز مذاکره بنشیند.

دستور ویژه برانکو/ قرارداد این بازیکن را تا سه فصل دیگر تمدید کنید!

دستور ویژه برانکو/ قرارداد این بازیکن را تا سه فصل دیگر تمدید کنید!

پیروزی نیوز - دستور ویژه برانکو/ قرارداد این بازیکن را تا سه فصل دیگر تمدید کنید!

به گزارش پیروزی دیلی، شاید روز اولی که پرسپولیس صادق محرمی را از ملوان جذب کرد، کمتر کسی تصور می کرد این بازیکن سرعتی و جوان در پایان فصل بدل به یکی از ستاره های لیگ برتر شود. آن هم در حضور دو مدافع راست باتجربه و آماده چون رامین رضاییان و حسین ماهینی.

 

محرمی اما به قدری درخشید که در میانه های نیم فصل  اول نظر برانکو را برای حضور در  ترکیب اصلی به خود جلب کرد و دیگر به دفاع راست فیکس پرسپولیس تبدیل شد. با درخشش محرمی، رامین رضاییان به یک نیمکت نشین بدل شد و سپس از باشگاه پرسپولیس رفت. حسین ماهینی هم به سمت چپ خط دفاع رفت تا در این پست برای پرسپولیس بازی کند.

 

عملکرد خیره کننده صادق محرمی باعث شده تا از حالا پرسپولیس برای تمدید بلندمدت قرارداد او دست به کار شود. محرمی یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما مدیران این باشگاه از او و مدیر برنامه هایش خواسته اند تا پای میز مذاکره بنشینند و قرارداد او را برای دو فصل دیگر تمدید کنند.

 

باشگاه پرسپولیس فعلا پاسخی از محرمی دریافت نکرده اما به نظر می رسد برانکو مدافع راست جوان و 21 ساله تیمش را برای سه فصل دیگر می خواهد و به همین دلیل باشگاه از او خواسته تا قراردادش را تمدید کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه