همراه ما باشید

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:ما شرکت دولتی هستیم اجازه نداریم پرداخت هایمان را به صورت تعهدی انجام دهیم.

طاهری: بازیکنان پرسپولیس عجله کردند/ هواداران نباید توهین کنند

طاهری: بازیکنان پرسپولیس عجله کردند/ هواداران نباید توهین کنند

پیروزی نیوز - طاهری: بازیکنان پرسپولیس عجله کردند/ هواداران نباید توهین کنند


به گزارش سایت پیروزی دیلی، علی اکبر طاهری درباره بحث مطالبات بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: در ابتدا روز ولادت امام حسین(ع) را تبریک می گویم. فکر می کنم طرح این موضوع در یک رسانه ملی به جا نباشد علت اینکه یکسری مطالبی است که در باشگاه هست مثل خانواده خودش است. در باشگاهها و بازیکنان و کادر پزشکی وکادر فنی همه عزیزان براساس یک قراردادی فعالیت دارند. ما شرکت دولتی هستیم اجازه نداریم پرداخت هایمان را به صورت تعهدی انجام دهیم.

 وی ادامه داد: عزیزان انتظار داشتند که به صورت تعهدی صورت گیرد و این مطلب درون خانوادگی است. بچه های ما عجولانه این مطلب را عنوان کردند که جلسه ای داشتیم با این عزیزان و گفتیم که جای مطرح شدن این مسائل در بخش رسانه ای نیست. خانواده پرسپولیس با هر کم و کیفش بسیار قوی است و همه باید احترام بگذارند و هواداران هم به کسی توهین نکنند. بازیکنان قدر این موقعیت را بدانند. 

 سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه رسانه ها این بحث ها را مطرح نکردند خود بازیکنان پرسپولیس با تمرین نکردن خبرساز شدند و همچنین اعتراض علیرضا بیرانوند گفت: من هم می گویم درست نیست و الان نمی خواهم بگویم که درصد پرداختی ها چقدر است. عزیزان ما بازیکن هستند و قرارداد هستند. همه رقم اعضا در باشگاه داریم. در این مورد مداخله کردیم و مقداری متاسفانه کار کشید به بخش بیرونی که نباید این کار می شد. متاسفانه رسانه ها یک مقداری زیاده روی کردند و شاید در باشگاه ما صحبت هایی کرده باشد ولی درون خانوادگی است.

 وی درباره اینکه گفته می شود بندهایی در قرارداد برخی بازیکنان وجود دارد که 10 تا 20 درصد به قراردادشان اضافه می کند، گفت: در قراردادها به جهت تشویقات و یا اگر قصور و خطایی بشود مواردی مندرج است. آیین نامه انضباطی است که مشخص کرده که چه مواردی در قرارداد بازیکنان باشد. تشویق و سایر موارد را هم هیات مدیره مقرر می کند. این مواردی که هم که مطرح می شود، به صورت فردی و انفرادی برای پاس گل یا گل و این دست بندها نبوده، بلکه به صورت تیمی بوده و قهرمانی را مطرح کردیم که برای همه است. همچنین صعود از مراحل بازی های آسیایی است که کار تیمی و گروهی و برای همه است. یک تیم هستیم و مشکلاتی هم باشد برای همه است و خوبی و خوشی هم برای همه است. در قرارداد اگر موردی باشد، اضافه می شود و طبق آیین نامه و مقررات اگه موردی هم باشد، باید کسر شود. 

طاهری درباره اینکه حواشی را باید مدیریت کنند، بیان داشت: فوتبال حاشیه های خاص خود را دارد، مخصوصا تیم بزرگ پرسپولیس. از قول آقای پروین شنیدم چیزی است که باشگاه ها دچار بعضی مسایلی هستند که در نهایت منتهی می شود به مسایل اقتصادی. فقط می پرسند چرا پول نمی دهید ولی نمی گویند که نداری و نمی دهی. چرا فوتبال ما علی رغم اینکه پرتماشاچی ترین و مخاطب ترین ورزش است، به درآمد واقعی خود نمی رسد. اگر فوتبال به درآمد واقعی خود که درآمدزایی از بلیت فروشی، تبلیغات محیطی و حتی پخش تصاویر در سیما برسد، مطمئن باشید هیچگاه مشکل نخواهیم داشت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه