همراه ما باشید

چند خبر ویژه تز تیم تراکتورسازی

چند خبر ویژه از تراکتورسازی/ ناکامی محض قلعه نویی مقابل مربی پرسپولیسی

چند خبر ویژه از تراکتورسازی/ ناکامی محض قلعه نویی مقابل مربی پرسپولیسی

پیروزی نیوز - چند خبر ویژه از تراکتورسازی/ ناکامی محض قلعه نویی مقابل مربی پرسپولیسی

به گزارش سایت پیروزی دیلی، امیرقلعه نویی هرگز برابر کرانچار موفق به کسب پیروزی نشده است. در ذیل نگاهی انداخته ایم به اخبار ویژه تیم تراکتورسازی تبریز که می خوانید: 

 *باشگاه تراکتورسازی تبریز با توجه به محرومیت از حضور در نقل و انتقالات تابستانی، فصل سختی را پیش رو خواهد داشت و باید به هر نحوی که شده راه رفتن را به سوی ستاره های خود را ببند! یکی از مهم ترین دغدغه های تراکتوری ها مساله ای به نام پایان دوران خدمت سربازی محمد رضا اخباری و اعلام نیاز باشگاه سایپا به این بازیکن است. 

 *رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد که این باشگاه به اخباری نیاز دارد و وی باید پس از دیدار فینال جام حذفی بین تراکتورسازی و نفت تهران که مصادف است با پایان دوران خدمت سربازی اش، باشگاه تراکتورسازی را ترک و راهی باشگاه سابق خود شود که هنوز با آن باشگاه قرار دارد. *به این ترتیب باشگاه تراکتورسازی برای حذف اخباری پروژه سنگینی را در پیش خواهد داشت و به نظر می رسد که با توجه به اعلام نیاز باشگاه سایپا به این دروازه بان، مبلغی گزاف برای نگه داشتن وی در تراکتورسازی باید خرج شود. 

*سرمربی تراکتورسازی گفت: بحث واگذاری مالکیت باشگاه جدی است و آقای آجورلو با جدیت به دنبال این مساله است و می خواهد تراکتورسازی را هم به شرایطی شبیه باشگاه سپاهان برساند تا آینده این مجموعه تامین شود. 

 *علیرضا رمضانی، هافبک سابق تیم تراکتورسازی که گفته می‌شد به صورت قرضی به صبای قم رفته و در پایان فصل به این تیم برمی‌گردد، با توجه به اینکه از لیست تیم در نیم فصل خارج شده، خود به خود قراردادش به صورت قطعی در سازمان لیگ ثبت شده است.
 به این ترتیب محرومیتی که فیفا برای تراکتورسازی در نظر گرفته اجازه نمی دهد رمضانی نیز در پایان فصل به تراکتورسازی برگردد تا مشکلی بر مشکلات این تیم افزوده شود.

 *درخواست تراکتورسازی از کمیته اخلاق 
 طی روزهای اخیر برخی اتفاقات پیرامون باشگاه تراکتورسازی تبریز موجب دلخوری اعضای این تیم شده است. انتشار برخی اخبار نقل و انتقالاتی درباره بازیکنان کلیدی این تیم سبب شده تا مربیان تیم تبریزی نسبت به این مساله حساس شوند.
آنها معتقدند عده ای دست به کار شده اند تا تمرکز بازیکنان تیم شان را برهم بزنند. تراکتوری ها خواهان نظارت بیشتر فدراسیون فوتبال و به ویژه کمیته اخلاق بر این اتفاقات مشکوک هستند. 

 *عذرخواهی سعید آقایی از هواداران 
تراکتور اولا خواستم بابت بازى دیروز از همه عذرخواهى کنم درست است بازى را باختیم ولى شما مثل همیشه ما را شرمنده کردید.دومین عذر خواهى هم به خاطر عملکرد ضعیف خودم می کنم.ان شالله در این ٢ تا بازى جبران مى کنم.
امیدوارم همگى زود از خواب بیدار شویم تا حداقل بتوانیم جام حذفى را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم نه که در سختی ها پشت بچه ها را خالى کنیم.فقط رفیق روزهای خوب نباشیم. 

 *مشکل جدید برای برزیلی تراکتورسازی 
 لوسیانو ادینیو که طی روزهای اخیر بحث خداحافظی اش از فوتبال ایران داغ شده است. طی چند روز اخیر با مشکل پاسپورت روبه رو شده است و به همین دلیل از مسوولان باشگاه تراکتورسازی خواسته است تا زمانی که مشکل خود را حل کند در تمرینات حاضر نشود.

 *قلعه‌نویی: برای من و بازیکنانم نقشه کشیده‌اند!
 چند روز قبل خالد شفیعی نزد من آمد و دیدم که چقدر ناراحت و عصبانی است. او می گفت عده ای می خواهند با خبرسازی درباره من تمرکزم را برهم بزنند. ناراحت بود که نوشته اند با پیکان قرارداد بسته است. ماموریت یک عده در این روزها این شده که خبرسازی کنند و تمرکز ما را برهم بزنند. یک روز من امیر قلعه نویی را سیبل می کنند و روز دیگر بازیکنانم را. به بچه ها هم گفته ام که باید حواس شان جمع باشد چون عده ای برای مان نقشه کشیده اند. 
 این روزها عده ای کارشان شده شایعه ساختن درباره من اما همین جا اعلام می کنم نه تنها با جایی مذاکره نکرده ام بلکه حتی یک پیشنهاد هم ندارم؛ چه با واسطه چه بی واسطه. 
 تمام فکرم این است که این دو هفته تمام شود و ما بتوانیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم. نگرانی هایی که شما می گویید و مردم هم دارند برای من هم دغدغه شده است. وقتی مردم را می بینم ناراحت می شوم. امیدوارم پنجره تابستانی نقل و انتقالات باز شود تا نفسی راحت بکشیم.  

*پروژه سنگین تراکتوری ها برای حفظ اخباری
 باشگاه تراکتورسازی تبریز با توجه به محرومیت از حضور در نقل و انتقالات تابستانی، فصل سختی را پیش رو خواهد داشت و باید به هر نحوی که شده راه رفتن را به سوی ستاره های خود را ببند! یکی از مهم ترین دغدغه های تراکتوری ها مساله ای به نام پایان دوران خدمت سربازی محمد رضا اخباری و اعلام نیاز باشگاه سایپا به این بازیکن است. 
 رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد که این باشگاه به اخباری نیاز دارد و وی باید پس از دیدار فینال جام حذفی بین تراکتورسازی و نفت تهران که مصادف است با پایان دوران خدمت سربازی اش، باشگاه تراکتورسازی را ترک و راهی باشگاه سابق خود شود که هنوز با آن باشگاه قرار دارد.
 به این ترتیب باشگاه تراکتورسازی برای حذف اخباری پروژه سنگینی را در پیش خواهد داشت و به نظر می رسد که با توجه به اعلام نیاز باشگاه سایپا به این دروازه بان، مبلغی گزاف برای نگه داشتن وی در تراکتورسازی باید خرج شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه