همراه ما باشید

سرمربی پرسپولیس گفت: سیدجلال با کارت زردی که گرفت به اندازه کافی جریمه شد.

برانکو: حیف شد طارمی گل سال جهان را نزد

برانکو: حیف شد طارمی گل سال جهان را نزد

پیروزی نیوز - برانکو: حیف شد طارمی گل سال جهان را نزد

به گزارش پیروزی‌دیلی، برانکو ایوانکوویچ درباره جلسه با علی اکبر طاهری اظهار داشت: جلسه امروز ما مثل همیشه که روتین برگزار می شود به انجام رسید و روند استانداردی داشت. درباره بازی های پیش رو صحبت کردیم. 

وی درباره احتمال دست کم گرفتن تیم صبا توسط بازیکنان پرسپولیس خاطرنشان کرد: اصلا امکان ندارد که این تیم را دست کم بگیریم. من همیشه به این افتخارمی کنم که شاگردانم هیچ تیمی را دست کم نمی گیرند. خود بچه ها می دانستند و می دانند که چقدر بازی با تیم های گسترش و صبا برای ما اهمیت دارد. سه امتیاز بازی با صبا مثل تمام امتیازات دیگر برای ما اهمیت دارد. اگر مقابل صبا امتیاز کامل را نگیریم انگار گسترش را هم نبرده ایم. چطور می توان حریف را در حضور چندین هزار تماشاگر دست کم گرفت؟ 

سرمربی تیم پرسپولیس درباره احتمال به خدمت گرفتن سعید عزت اللهی بیان داشت: خیلی شما را دوست دارم.

وی درباره صحبت های امیر عابدینی مبنی بر اینکه تنها پرسپولیس شانس قهرمانی است به کاپ گفت: از صحبت های عابدینی لذت می برم. امیدوارم صحبت های آقای عابدینی انگیزه ای مضاعف باشد برای بازیکنانم. ایشان به بازیکنان تیم ما اعتماد دارد و یکی از مهم ترین دست اندرکاران فوتبال ما بوده و هستند و شخصیت مهمی به حساب می آیند. 

سرمربی پرسپولیس درباره گل هایی که امروز از طرف یک هوادار این تیم به او هدیه داده شد تصریح کرد: من خیلی به گل علاقه دارم. تیمم را هم بسیار دوست دارم. نه تنها طارمی که برای تیمم گل می زند بلکه علیپور را هم به همان اندازه دوست دارم که آن پاس قشنگ را برای او ارسال کرد. همینطور رامین را به همان اندازه دوست دارم که آن سانتر زیبا را برای علیپور فرستاد و قبل از همه اینها صادق محرمی که توپ ربایی کرد و آن را به رضاییان سپرد. اما طبیعی است کسی گل می زند افتخارش برای او حساب می شود. برای من مهم ترین چیز پیروز شدن تیم است که خداراشکر اینطور می شود. 

وی درباره پنالتی هایی که روی مهدی طارمی گرفته نمی شود اذعان داشت: خطاهایی که روی طارمی انجام می شود برای سلامتی اش خطرناک است. اگر پنالتی هست باید گرفته شود و اگر هم نیست که دیگر چیزی نمی توانم بگویم. هنوز به آن تیرک طارمی به فولاد فکر می کنم که اگر گل می شد بهترین گل سال جهان می شد چرا که حرکت خیلی عجیبی بود و حیف شد که گل نشد.

برانکو در پایان درباره احتمال محرومیت سیدجلال حسینی گفت: دلیلی نمی بینم که بخواهند سیدجلال را جریمه کنند. او به اندازه کافی جریمه شده است و کارت زرد گرفته است. نمی شود دو بار به خاطر یک کار او را جریمه کنند. 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه