همراه ما باشید

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از قطعی شدن صعود ایران و کرواسی به جام جهانی و همچنین قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر به عنوان بهترین اتفاق سال جدید یاد کرد.

آندره پانادیچ: قهرمانی پرسپولیس بهترین اتفاق سال است/ایران و کرواسی صعود می کنند

آندره پانادیچ: قهرمانی پرسپولیس بهترین اتفاق سال است/ایران و کرواسی صعود می کنند

پیروزی نیوز - آندره پانادیچ: قهرمانی پرسپولیس بهترین اتفاق سال است/ایران و کرواسی صعود می کنند


به گزارش پیروزی دیلی، آندره پانادیچ یکی از دستیاران برانکو ایوانکوویچ بود که همکاری اش را در لیگ شانزدهم با پرسپولیس قطع کرد اما همچنان پیگیری اتفاقات این تیم و البته مطالباتش از باشگاه هست. این مربی کروات در گفتگویی  به چند سوال پاسخ داد: 

  شما حدود یک سال در تهران زندگی کردید، زندگی در این شهر را چطور دیدید؟
- آندره پانادیچ: تهران شهر بسیار بزرگ و خوبی است که فرهنگ و تاریخچه خوبی نیز دارد؛ این شهر رستوران ها و مراکز خرید زیبایی هم دارد. همچنین مردم مهربانی در این شهر زندگی می کنند که واقعا خاطرات خوبی را برای من در تهران به وجود آورده اند. من هر چه لازم داشتم در تهران بود و این شهر یک شهر کاملا استاندارد و خوب است.

* در مورد عید سنتی ایرانیان نوروز چیزی می دانید؟
- در زمان عید من در ایران نبودم اما می دانم که این بزرگترین عید ایرانیان است که خیلی آن را دوست دارند و سال‌شان در آن عوض می شود و همچنین در این تعطیلات سنتی در کنار خانواده هایشان هستند.

* در مدتی که در ایران حضور داشتید بهترین بازیکنی که با او کار کردید از دید شما چه کسی بود؟
- در مجموع ایران کشوری است که از پتانسیل خوبی در فوتبال برخوردار است و بازیکنان این کشور استعدادهای خوبی هستند. واقعا نمی توانم اسم ببرم اما همه بازیکنان استعدادهای خوبی بودند که من با آنها کار کردم.

* آیا هنوز بازی های پرسپولیس را دنبال می کنید؟
- قطعا، من خاطرات خیلی خوبی از این تیم دارم و هنوز هم بازی های این تیم را دنبال می کنم. همچنین پیروزی پرسپولیس در دربی با چهار گل برابر استقلال بهترین بازی بود که در این مدت من تماشا کردم و خیلی خوب پرسپولیس توانست در این بازی به برتری برسد.

* آرزوی تان در سال جدید چیست؟
- سلامتی، شانس و اتفاقات خوب که امیدوارم پیش بیاید.

* و در ورزش؟
- من در حال حاضر در کادر فنی تیم ملی کرواسی قرار دارم و صعود به جام جهانی می تواند اتفاق خوبی باشد، قطعا کرواسی به جام جهانی صعود خواهد کرد. ایران هم شرایط خوبی دارد و این تیم هم با توجه به نتایج خوبی که کسب کرده است قطعا به جام جهانی خواهد رفت. قهرمانی پرسپولیس هم می تواند از اتفاقات خوب پیش رو باشد.

 

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه