همراه ما باشید

پیشکسوت اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در پیامی در شبکه اجتماعی خود گفت: دود آتش اختلاف توی چشم همه پرسپولیسی‌ها می‌رود.

پروین:بسیاری دنبال اختلاف و زمین خوردن ما هستند/ وعده ما بازی با الوحده در ورزشگاه آزادی

پروین:بسیاری دنبال اختلاف و زمین خوردن ما هستند/ وعده ما بازی با الوحده در ورزشگاه آزادی

پیروزی نیوز - پروین:بسیاری دنبال اختلاف و زمین خوردن ما هستند/ وعده ما بازی با الوحده در ورزشگاه آزادی

به گزارش پیروزی دیلی، علی پروین که همواره حمایت خود را از تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرده است، طی پیامی در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی، خانواده بزرگ پرسپولیس را دعوت به اتحاد و همدلی و دامن نزدن به حاشیه‌های پیش آمده کرد و خواستار حضور گسترده در حمایت از تیم برای بازی با الوحده در ورزشگاه آزادی شد.

در متن این پیام چنین آمده است:

این پرسپولیس هر حریفی رو می‌ترسونه. هیچکس  جز خود پرسپولیس هم حریف این پرسپولیس و هوداراش نمیشه. طبیعیه مثل همون قدیما که هیچ تیمی حریف ما نمی‌شد خیلیا دوست ندارن پرسپولیس اینطور بمونه. به هر کاری هم دست میزنن ولی قرار نیست ما همون کاری رو انجام بدیم که اونا دوست دارن. پرسپولیس اگه الان اینقدر قوی شده که سه هفته زودتر قهرمان میشه و رکورد میزنه برای اینه که همه کمک کردن. همه پشت هم بودن. اگه اینا نباشه تیم خودمون زمین میخوره.  دود این آتیش تو چشم ما پرسپولیسیا میره و کسانی رو خوشحال میکنه که نمیخوان شادی ما و تکرار قهرمانی رو ببینن. نمی‌خوان تو آسیا بالا بریم که مزه این قهرمانی از بین بره. همه از باشگاه و بازیکنا تا هوادارا باید حواسشون جمع باشه. اگر هم یه اشتباهی شد باید حلش کرد، نه اینکه اوضاع رو خرابتر کنیم. پرسپولیس بدون هواداراش به جایی نمیرسه. بازیکنا باید بدونن کجا بازی میکنن. هوادارا هم باید به حمایتشون تا آخرین لحظه ادامه بدن. سال قبل که اوضاع تیم خوب نبود همین حمایت کمک کرد تیم بتونه برگرده. الان هم اگه اتفاقی افتاد یا  یه بازیکنی مثل بیرانوند احساساتی شد و حرفی زد نباید هیزم توی آتیش بریزیم و پرسپولیس رو آتیش بزنیم. به بازیکنا هم میگم یادشون باشه پیراهن چه تیمی رو دارن و نباید حرفی بزنن یا کاری کنن که هوادار رو آزار بده. هوادارا هم باید از بازیکنای تیمه خودشون حمایت کنن تا ایشاا... از شانسمون برای آسیا  هم استفاده کنیم. الان خیلیا ذوق میکنن که بین هوادارا و تیم  فاصله بیفته. البته من میدونم اینطور نمیشه. پرسپولیس و هواداراش بدتر و سخت‌تر از این رو پشت سر گذاشتن. وعده همه ما با اتحاد همدلی بازی با الوحده ورزشگاه آزادی.


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه