همراه ما باشید

پیروزی پرسپولیس ایران در دیدار مقابل الوحده امارات در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌های اماراتی بازتاب گسترده‌ای داشته است.  

بازتاب پیروزی پرسپولیس مقابل الوحده در رسانه‌های عربی/ضربه سرِ طارمی کشنده بود

بازتاب پیروزی پرسپولیس مقابل الوحده در رسانه‌های عربی/ضربه سرِ طارمی کشنده بود

پیروزی نیوز - بازتاب پیروزی پرسپولیس مقابل الوحده در رسانه‌های عربی/ضربه سرِ طارمی کشنده بود

به گزارش پیروزی دیلی، تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار خود در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در امارات به مصاف تیم الوحده رفت و با دو گل ۱۰ دقیقه پایانی مهدی طارمی، باخت را با پیروزی عوض کرد تا مسابقه در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود نماینده ایران تمام شود.

رسانه های اماراتی از این نتیجه، به عنوان یک باخت دارماتیک برای الوحده یاد کرده اند.

سایت امارات اسپورت در این خصوص نوشت که الوحده برد مقابل پرسپولیس را از دست داد در دیداری دراماتیک شکست خورد.


 روزنامه البیان هم با تیتر و عکس مشابهی با سایت امارات اسپورت، باخت الوحده را دراماتیک خواند و به تشریح چگونگی به ثمر رسیدن گل های این مسابقه پرداخت.


 روزنامه امارت الیوم شادی و خوشبختی کامل نشده الوحده در لیگ قهرمانان آسیا با شکست مقابل پرسپولیس، گزارش این مسابقه را منعکس کرده است

این سایت اماراتی نوشت: الوحده در نیمه نخست کنترل بازی را در اختیار داشت و چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد، این درحالی بود که نماینده ایران تنها چشم به ضد حملات دوخته بود و توانست چند بار با این تاکتیک دروازه الوحده را تهدید کند اما مهاجمان این تیم فرصت‌ها را به راحتی از دست دادند.
در نیمه دوم الوحده سراپا حمله شد و بهتر بازی کرد. بعد از آمدن اسماعیل مطر به بازی عملکرد الوحده بهتر شد. آنها دو گل به ثمر رساندند اما نتوانستند این پیروزی خود را حفظ کنند و در نهایت دو گل دریافت کردند تا دست آنها از نخستین برد آسیایی کوتاه ماند.

.
 سایت خلیج هم به درخشش مهدی طارمی در تیتر گزارش خود اشاره کرده است. این سایت با عنوان « الوحده با ضربه سرِ کشنده طارمی، در مقابل پرسپولیس مغلوب شد» از عملکرد بازیکنان پرسپولیس در دقایق پایانی تعریف کرد
 الوصال: ضربه سر کشنده طارمی، خوشحالی آسیایی الوحده تکمیل نشد
در ادامه گزارش این سایت آمده است" الوحده تا دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک از حریف ایرانی خود پیش بود اما طارمی با ضربه سری که زد بازی را به تساوی کشاند و در نهایت هم خود این بازیکن گل پیروزی را به ثمر رساند.


النهار: پیروزی ایران الوحده امارات را سه تایی کرد
"مهدی طارمی زمینه را برای پیروزی تیمش برابر الوحده امارات مهیا کرد. او توانست در دقایق پایانی دو گل به ثمر برساند تا نماینده ایران در نهایت بازی را با نتیجه سه بر دو به سود خود به پایان برساند."


۲۴.com: پیروزی ارزشمند پرسپولیس با درخشش طارمی
" نماینده ایران پیروزی ارزشمندی را برابر حریف اماراتی خود به دست آورد و توانست با درخشش مهدی طارمی در دقایق پایانی شکست را با پیروزی عوض کند تا هم امتیاز با الهلال و به خاطر تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده بندی قرار گیرد"


gulf ۳۶۵: پرسپولیس صدرنشینی را از الهلال گرفت
این سایت عربستانی هم نوشت: پرسپولیس پیروزی ارزشمندی را با درخشش مهدی طارمی به دست آورد و توانست در دقایق پایانی شکست را با پیروزی عوض کند. نماینده ایران با این پیروزی ارزشمندی که به دست آورد به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به الریان در صدر جدول قرار گرفت".

الریاضیه: هم امتیاز شدن پرسپولیس و الهلال
این سایت عربستانی هم نوشت: طارمی با دو گلی که به ثمر رساند پرسپولیس را برنده دیدار حساس برابر الوحده کرد. این دیدار تا دقایق پایانی با پیروزی دو بر یک الوحده دنبال می شد تا اینکه طارمی دو گل به ثمر رساند و پیروزی ارزشمندی را برای تیمش به ارمغان آورد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه