همراه ما باشید

سرپرست باشگاه نفت تهران از رفع مشکل ثبت قرارداد سجاد شهباززاده خبر داد و تاکید کرد این بازیکن با صدور آی تی سی مشکلی برای همراهی نفت تهران در مقابل پرسپولیس ندارد.

شهریاری: شهباززاده مشکلی برای بازی با پرسپولیس ندارد

شهریاری: شهباززاده مشکلی برای بازی با پرسپولیس ندارد

پیروزی نیوز - شهریاری: شهباززاده مشکلی برای بازی با پرسپولیس ندارد

به گزارش سایت پیروزی دیلی،‌ حسین شهریاری در گفت‌وگو با وب‌سایت رسمی نفت تهران ضمن تایید این خبر افزود: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قانونی را وضع کردند که تیم‌های بدهکار باید برای ثبت قراردادها ده درصد بدهی‌های خود را با توجه به مبلغ قرارداد بازیکنان جدید پرداخت نمایند. بر همین اساس ما برای ثبت قرارداد شهباززاده با مشکل روبه‌رو شده بودیم، البته این بازیکن ارزشمند و توانا که با نظر آقای دایی جذب شد، نسبت به قرارداد داخلی که با ما بسته بود پایبند بود و طی این مدت همکاری‌های لازم را داشت. 

شهریاری در ادامه گفت: ما نیز پیگیری‌هایی انجام دادیم و طبق قانون با پرداخت بدهی مجوز ثبت قرارداد سجاد شهباززاده صادر شد و اقدامات لازم در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انجام شده و برای دریافت آی تی سی سجاد شهباززاده نیز اقدامات لازم از سوی واحد بین‌الملل باشگاه در حال انجام است. سرپرست نفت تهران همچنین افزود: بنابراین سجاد شهباززاده مشکلی برای همراهی نفت در بازی‌های آتی نخواهد داشت و با صلاحدید آقای دایی و کادر فنی می تواند بازی کند. البته تنها مانع موجود برای قطعی شدن حضور آقای شهباززاده در نفت صدور آی تی سی است که ان شاالله این اقدامات هم طی 24 ساعت آتی انجام خواهد شد. وی همچنین گفت: تلاش کرده‌ایم در نقل و انتقالات بازیکنانی را جذب کنیم. در این میان آقای دایی، آقای خلیلی، همکارانم در باشگاه همکاری‌های خوبی داشتند. از مالک باشگاه هم ممنون و سپاسگزارم. ما شهاب عادلی دروازه‌بان تیم ملی جوانان و وحید نجفی بازیکن سابق سپاهان را به عنوان دو بازیکن جوان و با آتیه را به خدمت گرفتیم. همچنین آندرانیک تیموریان کاپیتان ارزشمند و با اخلاق تیم ملی نیز به نفت پیوست و آقای شهباززاده نیز یکی از خریدهایی بود که با نظر آقای دایی جذب شدند و مشکل حضور ایشان نیز در نفت امروز مرتفع شد. 

شهریاری در پایان گفت: امیدواریم تیم نفت در ادامه فصل بتواند با درایت آقای دایی و تلاش بازیکنان بتواند نتایج خوبی کسب کند و ان‌شاالله مشکلاتی که از نظر مالی با توجه به بلاتکلیفی‌های موجود به وجود آمده نیز مرتفع شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه