همراه ما باشید

دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال با برتری تیم میزبان به پایان رسید.   

نفت آبادان 1 -پرسپولیس 0/پرسپولیس سال ۹۶ را با شکست آغاز کرد

نفت آبادان 1 -پرسپولیس 0/پرسپولیس سال ۹۶ را با شکست آغاز کرد

پیروزی نیوز - نفت آبادان 1 -پرسپولیس 0/پرسپولیس سال ۹۶ را با شکست آغاز کرد

به گزارش پیروزی دیلی تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس از ساعت 16:30 امروز در چارچوب هفته بیست‌ و پنجم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی آبادان مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود تیم نفت آبادان خاتمه یافت.   

 

ترکیب صنعت نفت آبادان

ناصر سالاری، مجتبی ممشلی، حسین بغلانی، علی عبدالله زاده، رضا نورمحمدی، عزیز معبودی، حکیم نصاری(امیر زلیکانی 80)، زبیر نیک نفس، مسلم مجدمی، برونو (محمد پورمحمد46)و محمد شادکام

 

 

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه( علی علیپور64)، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی(صادق محرمی 90)، فرشاد احمدزاده(احسان علوان زاده 81 )، مهدی طارمی و وحید امیری

 


لحظات حساس:


نیمه اول

دقیقه 4: شادکام با عبور از محمد انصاری قصد ورود به محوطه جریمه را داشت که داور به نشانه خطا روی انصاری، مهاجم نفت را متوقف کرد.

دقیقه 7: حرکت انفرادی فوق العاده از زبیر و ارسال او پشت محوطه جریمه برای نیک نفس با دفع بیرانوند راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 14: حرکت طارمی درون شش قدم و برخورد او با دروازه بان نفت آبادان به زعم داور خطای مهاجم سرخپوش بود تا بازی متوقف و توپ در اختیار نفت قرار گیرد.

دقیقه 15: در یک رفت و برگشت توپ در اختیار محسن مسلمان قرار گرفت و او با ضربه ای یک ضرب از پشت محوطه جریمه دروازه نفت را نشانه گرفت که توپ با دفع دروازه بان نفت راهی کرنر شد.

دقیقه 24: ضربه از پشت محوطه جریمه توسط فرشاد احمدزاده با برخورد به مدافعان نفت بار دیگر تبدیل به یک ضربه کرنر برای سرخپوشان شد.

دقیقه 31: شوت فوق العاده ی سروش رفیعی با پای راست و از فاصله 30 متری با برخورد به تیرک دروازه به زمین برگشت داده شد تا بهترین فرصت سرخپوشان برای رسیدن به گل از دست برود.

دقیقه 32: اینبار حکیم نصاری شانس خود برای ضربه از پشت محوطه جریمه امتحان کرد که توپش با اختلاف کم از بالای دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه 37: تکل حکیم نصاری روی سروش رفیعی با اعلام خطا از سوی داور بازی همراه شد تا این بازیکن یک کارت زرد نیز دریافت کند.

دقیقه 40:تکل شادکام روی پای مدافع پرسپولیس که مشکوک به خطا بود با ارسال او و ضربه سر عبدالله زاده گل نفت آبادان را رقم زد


 نیمه دوم

 دقیقه 50: ضربه مهدی طارمی درون شش یدم با دفع خوب دروازه بان نفت برگشت داده شد و در برگشت نیز ناصر سالاری مانع از ضربه زدن احمدزاده شد که برخورد او با شماره 10 پرسپولیس درگیری هایی بین بازیکنان دو تیم شکل داد.

دقیقه 64: خطا روی سروش رفیعی پشت محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی نصیب سرخپوشان کرد که این ضربه را فرشاد احمدزاده با اختلاف زیاد راهی اوت کرد.

دقیقه 69: ضربه سر علی علیپور با اختلاف زیاد از بالای دروازه نفت به بیرون رفت تا پرسپولیس همچنان در حسرت رسیدن به گل تساوی باقی بماند.

دقیقه 74: با حضور علی علیپور و مهدی طارمی در نوک خط حمله، پرسپولیسی ها در دقایق پایانی چشم به ارسال های بلند و سود بردن این دو مهاجم از ضربات سر دوخته اند. ضرباتی که البته تا این لحظه نتیجه ای برای این تیم در پی نداشته است.

دقیقه 77: ارسال فرشاد احمدزاده از سمت چپ با ضربه سر مهدی طارمی راهی به دروازه نیافت و در حالی که این بازیکن اعتقاد به کرنر داشت، داور ضربه از کنار دروازه برای نفت را اعلام کرد.

دقیقه 82: سیدجلال حسینی، مدافع پیش تاخته پرسپولیس ضربه اش را از پشت محوطه جریمه نفت نواخت که مهدی طارمی می توانست با تاثیر روی آن گل تساوی را به ثمر برساند که یک گام برای آن کم آورد.

دقیقه 85: حسین ماهینی قصد داشت با ورود به محوطه جریمه یک ضربه پنالتی از حریف بگیرد که تورج حق وردی توقف این بازیکن را تمارض تشخیص داد و دستور به ادامه بازی داد.


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه