همراه ما باشید

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما بعد از بازی با الریان به لحاظ ذهنی و بدنی تخلیه شدند.

برانکو: برای قهرمانی ۷ امتیاز از ۵ بازی آینده می‌خواهیم/ بازیکنان ما خسته بودند و تمرکز نداشتند

برانکو: برای قهرمانی ۷ امتیاز از ۵ بازی آینده می‌خواهیم/ بازیکنان ما خسته بودند و تمرکز نداشتند

پیروزی نیوز - برانکو: برای قهرمانی ۷ امتیاز از ۵ بازی آینده می‌خواهیم/ بازیکنان ما خسته بودند و تمرکز نداشتند


به گزارش پیروزی دیلی، برانکو ایوانکوویچ پس از شکست یک بر صفر تیمش با صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم و به بازیکنان نفت تبریک می‌گویم. بازیکنان ما بعد از بازی با الریان به لحاظ ذهنی و بدنی تخلیه شدند. همین طور ملی‌پوشان ما به خاطر دو بازی سخت و سنگین ملی که پشت سر گذاشته بودند از لحاظ بدنی و ذهنی تخلیه شده بودند.

وی تصریح کرد: از قبل می‌دانستم بازی سختی خواهیم داشت و دمای بالای هوای آبادان نیز در شکست ما بی‌تاثیر نبود. ما برای قهرمانی نیاز به 7 امتیاز از 5 بازی آینده داریم و طبیعی است اگر نتیجه بهتری به دست می‌آوردیم برای ما خیلی بهتر بود.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان پرسپولیس امروز نا آماده بودند و بازی ضعیفی را ارائه کردند، گفت: بله من این مسئله را قبول دارم . بازیکنان ما امروز خسته بودند و به اندازه کافی تمرکز و شانس نداشتند و این مسئله نیز در فوتبال طبیعی است. بازیکنان نفت امروز یک بار به سمت دروازه ما آمدند و به یک گل نیز دست پیدا کردند.

برانکو در خصوص اینکه تا امروز قرار بر برگزاری باز ی بدون تماشاگر بود اما در فاصله چند ساعت تا شروع این دیدار این تصمیم تغییر کرد، گفت: نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاد و چه اتفاقاتی می‌افتد که این تصمیمات گرفته می‌شود. وظیفه من نیست در این خصوص حکم تعیین کنم. اگر بازی امروز بدون تماشاگر برگزار می‌شد شرایط فرق می‌کرد و من نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاد که لحظه آخر این مسئله منتفی شد.

وی گفت: من فقط در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم و طبیعی است از قبل از این دیدار به خوبی از سختی‌های بازی مقابل صنعت‌نفت آبادان آگاه بودم. این تیم موفق به شکست استقلال تهران شده و مقابل تراکتورسازی به تساوی دست پیدا کرده و به هیچ عنوان این تیم را دستکم نگرفته بودیم.

برانکو درخصوص سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا در نشست خبری پیش از مسابقه حاضر نشد،‌ خاطرنشان کرد: نمی‌دانید چرا به نشست خبری نرسیدیم؟! چون به پرواز نرسیدیم. نکند توقع داشتید از سال تحویل می‌آمدیم؟! یا توقع داشتید از تهران به بوشهر می‌رفتیم و از بوشهر به آبادان می‌آمدیم یا با ماشین شخصی خود به اینجا می‌رسیدیم؟! فقط دو پرواز به سمت آبادان وجود داشت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه