همراه ما باشید

اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ ارسال می شود.

خمارلو : نگران سلامتی طارمی هستیم

خمارلو : نگران سلامتی طارمی هستیم

پیروزی نیوز - خمارلو : نگران سلامتی طارمی هستیم


شرایط پیش آمده اصلا قابل توضیح نیست. اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس با گذشت هر بازی کشیده می شود. به نظر می رسد این مساله به امری عادی برای داوران، دپارتمان داوری، کمیته داوران، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تبدیل شده است. اعتراض ها هم شدید شده است. هواداران به شدت از شرایط موجود ناراحت هستند و این نگرانی در صحبت های مسوولان باشگاه هم نمود پیدا کرده است.

مدیر روابط ع مومی پرسپولیس در این ارتباط می گوید: طبیعی است شرایط پیش آمده در بازی های پرسپولیس قابل قبول نیست و تقاضای جدی ما از سازمان لیگ به عنوان متولی برگزاری رقابت های لیگ برتر، این است که به این موضوع رسیدگی شود تا به وجهه رقابت ها لطمه وارد نشده و نتیجه نهایی رقابت ها محصول واقعی تلاش و توانایی تیم ها باشد. بر همین اساس اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس نسبت به مسائل داوری برای سازمان لیگ برتر ارسال خواهد شد.

پندار خمارلو ادامه می دهد: هواداران ما به شدت نگران و ناراحت هستند و حق با آنها است. وقتی به سالهای گذشته نگاه می کنیم، می بینیم چطور به خاطر همین اشتباهات که همواره با سهوی خواندن آنها سعی کرده ایم احترام جامعه داوری حفظ شود در نهایت عناوین قهرمانی را از پرسپولیس سلب کرده است. حال آنکه اگر همه اشتباهات اصلاح می شد پرسپولیس با اختلاف امتیاز به قهرمانی می رسید. با توجه به روند صعودی اشتباهات داوری که با وجود سهوی خوانده شدن فقط به ضرر پرسپولیس رقم خورد، نگرانی های عمیقی را ایجاد کرده است و این در حالی است که بازی های حساس و سرنوشت سازی را در هفته های آتی در پیش داریم و افزایش اشتباهات هم با بعضی هجمه ها و اتفاقات در هفته های گذشته متقارن بوده است.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس اضافه می کند: کارشناسان داوری هم در بازی های اخیر پرسپولیس، همواره تاکید داشته اند که اشتباهات داوری علیه پرسپولیس روی داده است و انتظار باشگاه پرسپولس و هواداران این بود که با اقدامات موثر از تکرار آنها جلوگیری شود در حالیکه شرایط بازی به بازی بدتر شده است و این قدرت و توانایی تیم فوتبال پرسپولیس بود که با این وجود امتیاز از دست نداد، اما یادآوری می کنیم سرنوشت قهرمانی سال گذشته رقابت های لیگ با تفاضل گل رقم خورد و فقط در سه بازی اخیر که همه روی آن حضور ذهن دارند فرصت های گلزنی از پرسپولیس سلب شده و حتی گل های صحیح پذیرفته نشده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرایط به شکلی شده است که بازیکنان تیم های حریف با خاطر آسوده روی بازیکنان پرسپولیس به ویژه مهدی طارمی و در داخل هجده قدم خطا می کنند، گویی که اطمینان دارند خطای پنالتی اعلام نمی شود. طارمی آقای گل رقابت های سال قبل و دارنده عنوان بهترین گلزن لیگ در فصل گذشته بازی ها است. در بازی با سایپا این اتفاق روی داد و در بازی با فولاد اهواز هم تکرار شد و بالاخره در بازی با گسترش فولاد شاهد بودیم که هر دو صحنه پنالتی که دیده نشد نه یک بازیکن، بلکه دو نفر روی مهاجم پرسپولیس خطا کردند و منطقی نیست که هیچیک از دو خط دیده نشود و مرحله به مرحله شاهد شدید تر شدن خطاها هستیم تا جایی که نگران سلامتی او شده ایم.

البته در بازی با قولاد یک گل کاملا درست ما هم آفساید اعلام شد و در آخرین بازی هم بازیکن حریف بعد از دو کارته شدن، اخراج نشد و خود او هم صادقانه اعتراف می کند که هر دو کارت زرد را دریافت کرده است.

خمارلو در پایان اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس بر این باور است که سازمان لیگ و متولیان امر داوری مصمم به برگزاری عادلانه و هر چه بهتر رقابت ها هستند و از این رو امیدواریم با رسیدگی به نامه رسمی باشگاه شاهد اصلاح روند به وجود آمده باشیم.

.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه