همراه ما باشید

دروازه بان سابق پرسپولیس ادعا می کند هرگز برای بازگشت به این تیم جلسه ای برگزار نکرده است.

سوشا مکانی: پرسپولیس خانه من است/ برای بازگشت به پرسپولیس صحبتی نکرده ام

سوشا مکانی: پرسپولیس خانه من است/ برای بازگشت به پرسپولیس صحبتی نکرده ام

پیروزی نیوز - سوشا مکانی: پرسپولیس خانه من است/ برای بازگشت به پرسپولیس صحبتی نکرده ام

به گزارش سایت پیروزی دیلی، سوشا مکانی در مورد شایعه بازگشت به پرسپولیس می گوید: اصلا چنین چیزی نیست و من صحبتی برای بازگشت به پرسپولیس انجام نداده ام. پرسپولیس خانه من است ولی من اهل این نیستم که برای بازگشت با کسی صحبت کنم.

 من حتما به ملاقات برانکو می روم اما نه برای بازگشت به پرسپولیس بلکه برای تشکر و عرض ادب. به کسی برنخورد ولی من هرگز نمی توانم زحمتی که برانکو برایم کشید را فراموش کنم. حالا هرکسی می خواهد ناراحت بشود، برای من مهم نیست. 

 دروازه بان سابق پرسپولیس در مورد جدایی از استورمگدست هم می گوید: شرایطی پیش آمد که فکر کردم این باشگاه دیگر نیازی به من ندارد و به همین دلیل جدا شدم. البته من هنوز قراردادم را فسخ نکرده ام و باید با مسوولان باشگاه مذاکره کنم.

 سوشا مکانی در مورد بازگشت به ایران برای فصل آینده هم می گوید: هنوز چیزی مشخص نیست. من دو ماه دیگر با استورمگدست قرارداد دارم و باید ببینم چه پیش می آید. دیگر نمی توانم در این تیم بمانم ولی باید ببینم چه اتفاقی می افتد. فعلا با تیمی در ایران مذاکره نکرده ام.

 او در پایان در مورد حضورش در فوتبال اروپا هم می گوید: همانطور که گفتم تکلیف من مشخص نیست. اصلا نمی دانم چه اتفاقی برای من می افتد. اول باید قراردادم را با استورمگدست فسخ کنم و بعد ببینم چه اتفاقی برایم می افتد. 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه