همراه ما باشید

وحید قلیچ محسن مسلمان را یک عاشوری جدید در پرسپولیس می داند و معتقد است کی روش باید این بازیکن خوش تکنیک را به تیم ملی دعوت کند.

قلیچ: بیرانوند پشت سرم حرف زده،در موردش سکوت می کنم! /کیروش مسلمان و احمدزاده را به تیم ملی دعوت کند

قلیچ: بیرانوند پشت سرم حرف زده،در موردش سکوت می کنم! /کیروش مسلمان و احمدزاده را به تیم ملی دعوت کند

پیروزی نیوز - قلیچ: بیرانوند پشت سرم حرف زده،در موردش سکوت می کنم! /کیروش مسلمان و احمدزاده را به تیم ملی دعوت کند

به گزارش پیروزی دیلی، وحید قلیچ 12 سال وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس را بر عهده داشت و حالا یک پیش کسوت صاحب نام برای این باشگاه بزرگ محسوب می شود. به سراغش رفتیم تا با او درباره قهرمانی پرسپولیس صحبت کنیم. حرفهایش برایمان کاملا غیر قابل پیش بینی بود. بهتر است خودتان صحبتهای او را بخوانید.

•  بالاخره پرسپولیس قهرمان شد. دوست دارید در مورد این قهرمانی صحبت کنید؟
نه!
•  چرا؟
چون نگذاشتند این قهرمانی به دل ما و هواداران بچسبد. دیدید بعضی آدمها نچسب هستند و هر کاری می کنی نمی توانی او را بپذیری. این قهرمانی هم برای من همین حس را دارد!
•  برای وجود این حس دلیلی دارید؟!
بله ، شیرینی قهرمانی را از ما گرفتند. با کارهایی که کردند کاممان تلخ شد. گفتند محمود خوردبین را مسخره کرده اند. وقتی این خبر را شنیدم آتش گرفتم. مگر می شود شناسنامه پرسپولیس را مسخره کرد! از آن طرف بحث پول را وسط کشیدند. وقتی 80 درصد از پولتان را گرفتید چرا به خاطر 20 درصد باقی مانده اینقدر شلوغ می کنید.
•  اما بعضی از بازیکنان گفتند 50 تا 55 درصد از طلبهایشان را گرفته اند.
اصلا 50 درصد گرفته باشند. فکر می کنید پول کمی است؟! الان من یک جایی هستم همه مغازه صافکاری دارند. این همه جوان بی کار اینجا نشسته اند و شرایط برای انها سخت است. این بازیکنان باید بدانند زندگی مردم عادی سخت است و باید شکرگذار وضعیتی که دارند باشند.
•  پس خود قهرمانی برایتان شیرین بوده و مسائل بعد از آن کمی اذیتتان کرده است!
بله ، این قهرمانی بعد از سالها بدست آمد و اتفاق خوبی بود که برای پرسپولیس و هوادارانش افتاد. خدایی پرسپولیس بسیار خوب بازی کرد و از نفرات بسیار خوبی هم بهره می برد.
•  عملکرد بیرانوند را درون دروازه پرسپولیس چطور دیدید؟!
در مورد بیرانوند اصلا حرف نمی زنم!
•  چرا؟!
او پشت سر من حرف زده و من در موردش سکوت می کنم.
•  چطور فهمیدید که پشت سر شما حرف زده؟!
به من خبر دادند!
•  شاید خبرشان درست نبوده باشد!
خدا کند خبرش درست نباشد! اما من از او ناراحت هستم اما حرفی نمی زنم تا خدای ناکرده به یک پرسپولیسی بی احترامی نکرده باشم.
•  از بازی کدام سرخپوش بیشتر خوشتان آمد؟
من طرفدار پر و پا قرص بازیهای محسن مسلمان هستم. وقتی پاس می دهد من را یاد محسن عاشوری می اندازد. محسن با پاس های دقیق اش پیوس را راه می انداخت و مسلمان برای طارمی. خدایی طارمی هم خوب از موقعیت هایش استفاده می کند. ضمنا از بازی فرشاد احمدزاده هم خوشم می آید. او خیلی خوب می جنگد و واقعا بازیکن خوبی است. نمی دانم چرا کیروش مسلمان و احمدزاده را به تیم ملی دعوت نمی کند. جای این دو نفر واقعا در تیم ملی خالی است.
•  صحبتی در پایان ندارید؟!
این بازیکنان باید مردم را خوشحال نگه دارند. بی مورد کام آنها را تلخ نکند. این تیم واقعا خوب است و می تواند روند قهرمانی های این تیم را حفظ کنند. حیف است مردم دل شکسته از رفتار آنها شوند.


اردلان بزرگ نیا

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه